2733
2734
مشکلات منو گفتی 🤐🤐🤐

بیچاره شدم😅

البته یه مدته مصرف دوغ نوشابه و سردیجات رو قطع کردم فقط گرمیجات مصرف میکنم بهترم اما تا یه کوچولو قانون شکنی میکنم دوباره نقطه سر خط🤕😑

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان موهام جوری میریزه بیا و نگاه کن 😂😂😂  🤕🤕🤕🤕🤕😨😨😨😲😲😲😲

منم🔫🥲😂

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2731

سلام من خیلی مختصر توضیح میدم. ولی این رو بدونید چند نفر توی مشکلات مختلف به خصوص بارداری جواب گرفتن.

ببینید خون از چهار قسمت تشکیل شده که اکثر بیماریها از زیاد شدن دوقسمت هست. یعنی سودا و بلغم.

زیاد شدن این دو خلط انواع و اقسام بیماریها رو میاره، البته دم و صفرا هم زیاد و کم شدنش خییییلی مشکل سازه.

انواع کیستها، توده ها، افسردگی، تقریبا انواع ناباروریها، یبوست و رفلاکس و سردی معده، یائسگی و تنبلی تخمدان، کم کاری تیرویید، دیابت، انواع ضعفها و کسالتها، وسواسها، چاقیهای نازیبا، جوشها و دملها، اضطرابها و براخلاقیها و عصبانیتها و ....، شوره سر، تشنگی مداوم و ..

خیلی دوست داشتم کسانی که بچه دار نمیشن بیان و استفاده کنن. چون به آسونی جواب میگیرن . 

من اول یه پاکسازی بهتون معرفی می کنم که این چهار خلط رو به راحتی تنظیم می کنه و شما بهتره سه بار در سال انجام بدید. به خصوص فصل بهار. وبهتره در زمستان کمتر انجام شه. چون بدن در زمستان به انرژی احتیاج داره. با این پاکسازی بدن فوق العاده سبک و شاداب میشه. 

بعد از پاکسازی بهتون یه نسخه مقوی میدم. برای بارداری یه حلوای خیلی عالی، و یه سری دستور دیگه. ولی یادتون باشه تا اخلاط بدن تنظیم نشه، هییییچ دارویی جواب نمیده.

میشه کار خیر کنید و هر کسی که میدونی لازم داره درمان رو بیارید؟  راستی یادم رفت بگم که این پاک ...

سلام عزيزم واسه پوست صورت هم راهنمایی کنید

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
فردا شب پاکسازی میذارم

خیلی ممنون مهربون😍🌹

@ملکه_ملی    

گلم مطالب این تاپیک عالیه اگه دوس داشتین دنبال کنید تا درمان رو یاد بگیریم

سلام مطالب تاپیکاتون عالیه خدا خیرتون بده .درخواست دوستی دادم میشه قبول کنید.واینکه من چند ساله خیلی زیاد سرمایی شدم در حدی تابستون نمیتونم جلو کلر بشینم پاییز زمستون که باید کلی لباس بپوشم بنظرتون مشکلم از چیه؟!

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم