2733
2734
عنوان

بلوغ زودرس

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 22 پست
عزیزم منظور شما اینه که عوارض آمپولا بیشتر از بلوغ زود رس هست؟ 

بله. ممكنه. من مواردي رو ديدم. ولي عزيزم باز بستگي داره با پزشكزمشورت كن ولي فقط به يك پزشك اكتفا نكن. پيش چندتا ببر حتما. 

پرستار ولی دانشجو 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله. ممكنه. من مواردي رو ديدم. ولي عزيزم باز بستگي داره با پزشكزمشورت كن ولي فقط به يك پزشك اكتفا نك ...

عزیزم میشه بپرسم مواردی که شما دیدید چه عوارضی داشتن؟ خیلی از عوارضش میترسم 

عزیزم میشه بپرسم مواردی که شما دیدید چه عوارضی داشتن؟ خیلی از عوارضش میترسم 

من كوتاهي قد، كمبود كلسيم و تپش قلب رو ديدم

و اينكه معمولا در طول بازه ي تزريق بچه احساس خستگي و سر درد يا پستان درد ممكنه بكنه كه خانواده ها به اين خاطر  روند تزريقو قطع ميكنن. كه همون قطع كردنش هم باز اختلالات خاص خودشو داره. در كل من فعلا پزشك نيستم ولي به نظرم ٩ سال اصلا بلوغ "زودرس" محسوب نميشه. صرفا شروع بلوغ عاديه. براي دختران زير ٨ سال بلوغ زودرس به حساب مياد. 

پرستار ولی دانشجو 😂
2731

سلام خانمی ممنون میشم راهنماییم کنی یه تاپیک زده بودی که دخترپنج سالت نوک سینه ش سفت شده سال ۹۶بردی دکتر چی گفت ؟چون دخترمنم شش سالشه و نوک سینه هاش سفت شده خیلی از بلوغ زودرس میترسم ممنون میشم راهنماییم کنی؟

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
سلام خانمی ممنون میشم راهنماییم کنی یه تاپیک زده بودی که دخترپنج سالت نوک سینه ش سفت شده سال ۹۶بردی ...

عزیزم اون سال خود به خود بعد از یکی دو هفته سینه هاش صاف شد ،  ولی الان که نزدیک نه سالشه علایم داره  

عزیزم اون سال خود به خود بعد از یکی دو هفته سینه هاش صاف شد ،  ولی الان که نزدیک نه سالشه علایم ...

ممنونم خانمی الان طبیعیه 

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
2740