2733
2734
عنوان

تازه واردم و ۱۵ ساله میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 129 پست

من الان وقتی فکرمیکنم میبینم اصلا 15سالگی اجازه نمیدادن به گوشی هم دست بزنم درکل دخترساده ای بودم ولی الان که چندسال گذشته وازدواج کردم میگم کاش اینجا رو میشناختم چون واقعا تو بعضی مسا ل زرنگ تر وفهمیده ترشدم 

برای حاجت رواشدنم یه صلوات مهمونم میکنید😔
د منم همییینم واسه پزشکی موندم پشت رسما دارم گند میزنم با گوشیم ب آیندم خاک برسرمون:| البته ببخش ...

عب نداره راحت باش از دست خودم کلافممم

واقعااااا

احه یکی نیس بگه لنتیاااا اگ دارین میفروشین به ی جیز با ارزش بفروشین ن گوشی و چت/:

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان وقتی فکرمیکنم میبینم اصلا 15سالگی اجازه نمیدادن به گوشی هم دست بزنم درکل دخترساده ای بودم ول ...

به هر حال شما تو دهه ای بودی که اکثرا مثل شما بودن جامعه فرق کرده 

الانم دیر نشده که🙂💞

وای غلط کردم گریه نکن  بوس  بوس

دور از جون

فدات شم  

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2731
خب اگه زیاد نیام و به مسائلی که مربوط به سنم نیس کاری نداشته باشم چی؟

تاپیکای پربازدید را باور نکن۹۵درصدشون دروغه تاپیکهای بوووووق هم نرو  خیلی از کاربرا هم آقا هستند خواهشا بشین درسهات را بخون  آخرسال مجبور نشیم سوالای امتحانت را جواب بدین

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
تاپیکای پربازدید را باور نکن۹۵درصدشون دروغه تاپیکهای بوووووق هم نرو  خیلی از کاربرا هم آقا هستن ...

جواب بدیم

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

کاش تو دوره من این چیزا بود همیشه میگم چقدررررر چشم و گوش بسته بودم تو رو خدا حالا که شماها این فرصت رو دارین ازش خوب استفاده کنید از تجربیات بقیه درس بگیرین راه درست رو تو زندگی انتخاب کنید به فکر اینده باشید سریع ازدواج نکنید تا میتونید درس بخونید تا رو پای خودتون بایستین تو ازدواجم دقت کنید 

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
2740
تاپیکای پربازدید را باور نکن۹۵درصدشون دروغه تاپیکهای بوووووق هم نرو  خیلی از کاربرا هم آقا هستن ...

چشم ممنون از راهنماییتون💋

ن بابا تو فکر اینا نباشین محض اطلاع بنده شاگرد اول کلاسم😎😂

2706