2733
2734
عنوان

دیجی کالا اولین دفعه

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 47 پست
منم خیلی وقته از دیجی خرید میکنم  قبلا اینجوری بود دوسه ماهه خرید اول دیگ رایگان نیس الان چند ن ...

اخه دیروز با اکانت جدید خرید کردم و ارسال رایگان بود😌

🤣🤣🤣اخه فقط ۳۰ تومن بود زورم میومد پول ارسال بدم با شماره نامزدم نصب کردم

همچی یا دورع یا دیرع...◇
اخه دیروز با اکانت جدید خرید کردم و ارسال رایگان بود😌 🤣🤣🤣اخه فقط ۳۰ تومن بود زورم میومد پول ارس ...

چ جالب من ماه پیش خواستم بخرم با سیم جدید ارسال رایگان نبود پشیمون شدم

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
😑😑😑چرا اصرار دارین بگین نیست؟؟؟؟ من خودم مشتریه دیجی هستم سه سالم هست اولین خرید هم کد تخفیف می ...

عزیزم چن روز پیش پیامشون دادم دیگه رایگان نیست تلاشت ستودنیه ولی😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اون قسمت اب رو تغیر بده تا ارسا بره رو دیجی 🤣چارساعت دنباله یه محصول بودم تا شات بدم

عزیزم ببین هزینه ارسال زده چیکار کنم منم اولین بارمه🥺

(((فمنیسمممم )))عضو گروه رز  💙وزن شروع 73💙 وزن هدف ۶۸💙هدف نهایی ۶۵💙
2706