2733
2739
عنوان

چی پیام بدم که بهم زنگ بزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 57 پست
پس چرا همه ی فالگیرا گفتن دوست داره

فالگیرا 😂😂😐😐😐😐

همه استادان هم گفتن درس بخونید پاشو درساتو بخون بیخیال نر و مرد

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چن وقت با هم بودین؟ و اینکه قصدتون ازدواج بود؟ 

خیلی وقتی نبود من عاشقش شدم البته من متاهلم اون قبول نکرد دوست معمولی باشم باهاش بعدشم رفت هر سری بلاک می‌کنه مدت طولانی بعد خودش زنگ میزنه چند ساعت حرف میزنه و دوباره همین روند تکرار میشه وقتیم عکس جدید از خودم میزارم پروف زود انبلاک می‌کنه زنگ میزنه

2738
وقتی عکس جدید میزارم پروفایل از خودم زود زنگ میزنه چرا؟

میخواد ببینه کجایی

غیرتیه؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
خیلی وقتی نبود من عاشقش شدم البته من متاهلم اون قبول نکرد دوست معمولی باشم باهاش بعدشم رفت هر سری بل ...

اگه متاهلی کات کن عاقبت نداره. زندگیت بهم میریزه اگه شوهرت نمدونه خدا که میدونه نکن اینکارو عزیزم

اون مدلیش دیگه خیلی لاشیه😑

😂😂😂😂

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
اگه متاهلی کات کن عاقبت نداره. زندگیت بهم میریزه اگه شوهرت نمدونه خدا که میدونه نکن اینکارو عزیزم

خب نرفتم بیرون اونم هر سری میگه تو شوهر داری و باید قدر زندگیتو بدونی و فلان .بعد خودش طولانی مدت بلاک می‌کنه و وقتی من میخام فراموش کنم دوباره زنگ میزنه و میگه دلش تنگ شده .