2737
2734
عنوان

اینستای شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 51 پست

البته ناگفته نمونه خودم انقدر هوچی بازی دراوردن که شکست

بهش گفتم واقعا بی غیرتی

گفتم چنان جبران کنم جیگرت حال بیاد تمام رفیقاتو فالو کنم عکسای سی.کس بکشونو لایک کنم قشنگ یاد بگیری داستان چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر ماهایا مردارو شاخ می کنیم 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2731
میدونی یه حا خوندم گفته اونایی که غیرتی ترن خودشون بدترن و خیلی جاها دیدم و قبولش دارم تقریبا

غیرتی!؟!؟

منظورت شکاکه؟

غیرتی محدود نمیکنه، به حراج نمیذاره

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
البته ناگفته نمونه خودم انقدر هوچی بازی دراوردن که شکست بهش گفتم واقعا بی غیرتی گفتم چنان جبران کن ...

ریدی گلم😐😐😐

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
غیرتی!؟!؟ منظورت شکاکه؟ غیرتی محدود نمیکنه، به حراج نمیذاره

الان که شکاک و بددل هم غیرتی حساب میکنن ولی همون شکاک و بددل منظوره

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2740
میدونی یه حا خوندم گفته اونایی که غیرتی ترن خودشون بدترن و خیلی جاها دیدم و قبولش دارم تقریبا

دقیقا برعکسه، هر کس غیرتی تره پاک ترم هست اما باید دید غیرتِ درست چی هست؟

دلیل؟

اون مردی که از خدا بترسه هیچ وقت کار خطایی انجام نمیده 

غیرتی ک از حضرت ابولفظل به ارث ببره مردی درست استفادش میکنه 

ولاکن اون مرد هایی ک ادایی غیرتی هارو در میارن و خودشون کار اشتباه انجام میدن اون از ترس و دلهره ای هست ک نصبت ب کاری ک انجام میدن بروز میدن 

اون مردی که از خدا بترسه هیچ وقت کار خطایی انجام نمیده  غیرتی ک از حضرت ابولفظل به ارث ببره مر ...

خو من هم منظورم همونایین که اداشو درمیارن بزور زنو میپیچونن لای چادر  اجازه نمیدن زن بزنه بیرون بددل و شکاکن اسم این کارشونم میزارن غیرت 

2706