2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

من لیزر فول بادی آرارز میرم با دستگاه الکس کندلا خوب بوده تا الان مریم رو آشنایی ندارم. بنظر من هر کلینیکی رو یه چیز تخصصش ممکن بهتر باشه یا چنتا کار . بستگی داره برا چه کاری میخوای مراجعه کنی

2731
سلام  من لیزر فول بادی آرارز میرم با دستگاه الکس کندلا خوب بوده تا الان مریم رو آشنایی ندارم. ...

عزیزم شما جلساتتون تکمیل شده؟راضی بودی ؟من میخام بین رزآرا و مریم انتخاب کنم

عزیزم شما جلساتتون تکمیل شده؟راضی بودی ؟من میخام بین رزآرا و مریم انتخاب کنم

من جلسه هشتم باید خرداد برم هفدهم خرداد. من بدی ای ندیدم ولی برا لیزر خیلیا از جاهای دیگه میان ارارز من تجربه اولم ارارز هست بقیه میگن اینجا بهتره. من ۳۱ ام هم نوبت مزوتراپی صورت دارم یه بار رفتم راضی بودم این جلسه دوممه

من جلسه هشتم باید خرداد برم هفدهم خرداد. من بدی ای ندیدم ولی برا لیزر خیلیا از جاهای دیگه میان ارارز ...

سلام عزیزم.مزوتراپی واسه لیفت و جوانسازیه؟اون یه جلسه ک انجام دادین راضی هستین؟ جلسه ای چنده تو آرارز؟

سلام فقط یکم روشن کرد جلسه بعدیشو نرفتم . در عوضش رفتم مزوژل جای دیگه انجام دادم عالی بود الان برای دو روز دیگه نوبت دوم دارم باید برم من پوستم خیلییی خشک بود و یکم شل بود پوستم سفت شد و خشکیش برطرف شد . خیلی راضیم. 

2740