2752
2734

بله

پسر دوست مامانم

دو بار ازدواج کرده دوبار هم طلاق داده😐

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی ع دوستام پسره گفته بود بهش که پسره یه شهیده و دندونپزشکه و فلان صدتا دروغ ولی بعد از عقد فهمیدن ک همع چی دروغ بوده

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2731

بله خواهرام. خودم ۲ سال باهاش بودم فرشته بود. داداشم رفت تحقیق محلی همه به سرش قسم خوردن. همکاراش میگفتن مثل شاپرک پاکه و ...

الان ۵ ساله شوهرمه. همیشه یک چشمم خون هست و یه چشمم اشک. دوبار خیانت کرده. بداخلاقی. قهرو.  خسیس و هزارتا چیز دیگه

هرکسی خود داند و خدای دلش که چه دردیست کجای دلش. لطفا برای حل مشکلات خانواده م  دعا کنید.

اره خیلییی زیاد 

خانمهاشونم طلاق گرفتن  رفتن پشت سر خودشونم‌نگاه نکردن 

یه جوری الان مردم ظاهرشونو حفظ میکنن که خواهر برادرشم نمیشناسنش که وافعا کیه :(

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706