2737
2734
عنوان

اینکه شوهرم نمیاد و درواقع مارو ول کرده خیلی برام سنگینه

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 60 پست
همین مشاور که میگی تاثیر موقت داره اگر به صورت دائم بری خب تاثیرش دائم‌ میشه. فکر کن هردفعه که مشاو ...

تاثیر نداشت. چون شوهرم حالتهای ضدونقیض داره. مثلا 7 یا 8 روز متداوم نمیتونه خوش اخلاق بمونه و این حالتهاش کار مشاور رفتن رو خراب میکرد. انگار ریشه در کودکیش داره من اینجور حس کردم. یه ادمیه که بی دلیل بعد از 5 روز حالش بده . و هیچوقت هیچوووقت نبوده توی این 14 سال زندگی مشترکمون که ده روز یا دو هفته روح و روانش نرمال و راصی باشه . همیشه وقتی اوضاع عالیم بوده , حالش یهو بعد از چند روز خرابه و منو این اخلاقش دیوونه کرده. بود دیگه

عزیز شما میگید همسرتون سرد هستن پس مسلما چه در رابطی خصوصی و چه در ابراز احساسات سرد هستن. شما بهشون توهین کردید و شروع کننده شما بودید. ایشون هم به دلیل روحیاتشون همه ش تو خودش می ریزه. الان انتظار دارید بیاد منت کشی؟ می دونم ابزار احساسات برای هر زنی خوشاینده ولی همه ی افراد همه چیزرو باهم ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر مرد زندگی نیست و شما فقط از ترس تنهایی و بخاطر دوتا بچه داری بزور زندگی میکنی پس برو پیشش و باها ...

منم نظرم همینه.

ایشون قرار نیست تغییر کنه (با مشاوره مداوم یکم از بارتو میتونی سبک کنی)فقط خودت باید تصمیم بگیری که میتونی تحمل کنی و آیا خوبیاش به بدی هاش میچربه یانه؟

اگر خواستی ادامه بدی خودت باید عذرخواهری کنی چون خودت شروع به توهین کردی.

اگر هم تصمیم به ادامه دادن گرفتی به قول این ضرب المثل که میگه 

گر به حهنم میروی مردانه رو!!!

مردانه زندگیو شروع کن و اینطور نشه که بازم ازش کینه بگیری و بهش توهین کنی 

اینطور نباشه که همش یه چیزی تو دلت باشه و باعث دعوا و فاصله گرفتن بشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
میدونم با خودت میگی حالا که تا این لحظه از خودگذشتگی کردم و خودمو نادیده گرفتم که این زندگی حفظ شه، ...

افرین عالی گفتید. دقیقا همینطوره. بقول دکتر هلاکویی من از سر ترس از بعدش بود که موندم ولی ادمی نیستم که از خودم بگذرم واسه همینم هیچوقت عادت نکردم به اخلاقهای بدش , ناتوانی جنسیش به کنار, تبعات اش خیلی بدتره برای یه زن وقتی شوهر ادم نگاهش حتی هیچ جوره جنسی نیست و عین یه برادره به ادم و این زجرم میداد همیشه.

حالا من تنهام و دوتا بچه . که یکیش 5 ماهشه فقط و اینجام اروپاست و نگاه جامعه به اون شکل نیست. هیچ کسیم اینجا ندارم. مشکل مالیم ندارم . ولی چرا انقدر میترسم. مخصوصا برای بچه پنج ماهه ام خیلی حس ترس دارم که دست تنهام. چیکارکنم؟؟

2731
تاثیر نداشت. چون شوهرم حالتهای ضدونقیض داره. مثلا 7 یا 8 روز متداوم نمیتونه خوش اخلاق بمونه و این حا ...

کویکی سخت یا دردناکی داشته؟ آسیب دیده هست؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
تاثیر نداشت. چون شوهرم حالتهای ضدونقیض داره. مثلا 7 یا 8 روز متداوم نمیتونه خوش اخلاق بمونه و این حا ...

ولی من اینطور فکر نمیکنم. من از نحوه صحبت شما متوجه شدم که اتفاقا شما آدمی هستین که بعد از چند روز خسته و بی حوصله میشین و راه رو برای دعوا هموار میکنید

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
آخه میدونی آدم وقتی شوهر نداشته باشه خب تکلیفش مشخصه میگه شوهر ندارم کسیو ندارم دستی به سر و بالم بک ...

دقیقا. حسی که من بهم دست میداد همیشه. با اینکه بخدا خودخواه نیستم ولی واقعا از نظر ظاهریم خوبم ولی همیشه با کمبود حتی نگاهشم مثل یه مرد و شوهر بهم نبود چون نیاز هورمونیش نرمال نبوده 

2740
ولی من اینطور فکر نمیکنم. من از نحوه صحبت شما متوجه شدم که اتفاقا شما آدمی هستین که بعد از چند روز خ ...

نه اتفاقا اصلا اینجور ادمی نیستم. حتی اگبچه بزرگترم که الان 9 سالشه حالتهای پدرش رو متوجه میشد اونم میگقت بابا باز یه جوریه و منم میفهمم

افرین عالی گفتید. دقیقا همینطوره. بقول دکتر هلاکویی من از سر ترس از بعدش بود که موندم ولی ادمی نیستم ...

تو میدونی که نمیتونی از خودت بگذری و مثل مادرا و مادربزرگای ما زندگیتو تباه کنی. آدمی نیستی که بتونی مدت طولانی از خودگذشتگی داشته باشی و شوهرتم قرار نیست تغییر کنه پس یه جایی باید حرکت کنی.

کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد رو خوندی؟

کویکی سخت یا دردناکی داشته؟ آسیب دیده هست؟

اونجور که میدونم مادرش خیلی مادی بوده و هست و همیشه مدام سرکار بوده و این باید مهدکودکی که دوستم نداشته میمونده و مادرش شدیدااا وسواسی هم بوده و خیلی خیلی سختگیر یه جورایی عین یه ربات بارش اورده

دقیقا. حسی که من بهم دست میداد همیشه. با اینکه بخدا خودخواه نیستم ولی واقعا از نظر ظاهریم خوبم ولی ه ...

آره میدونم اصلا خودخواهی نیست، حق طبیعی هر زنیه

شوهر منم اوایل اینجوری بود، یه هو سرد میشد از درمیومد انگار نه انگار منم آدمم از صبح منتظر بودم بیاد حداقل یه بوسم کنه، آخر یه بار بهش گفتم زنی که محبت نبینه بیرون خونه دنبال محبت میگرده، چون خیلیم حساسه الان دیگه یادش میمونه تا رسید خونه اول بیاد سمت من 

خدایا شُکرت ❤
تو میدونی که نمیتونی از خودت بگذری و مثل مادرا و مادربزرگای ما زندگیتو تباه کنی. آدمی نیستی که بتونی ...

نه نخوندم. درسته من ادمی نیستم که از خودم بگذرم و خودمو فراموش کنم و بخاطر همینم اینهمه سال سختی کشیدم و نتیجه نداده. حالا باید چه کنم . الان حس طرد شدگی داره عذابم میده با اینکه خودم از اون زندگی هم راضی نبودم

2706