2733
2734
عنوان

خونه پدری راحت تر بودین یا خونه خودتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 69 پست

دقیقا منم حس شمارو‌داشتم اما همه دوستام که‌ متاهل شدن گفتن بری خونه بخت چنان دل ببندی ب خونه‌ زندگیت مه دیگه موندن خونه پدری سخت باشه برات خداروشکر من تو خونه خودم خیلی راحتترم و‌همه همینن شمام ب این حرف میرسی اختیار همه چیز دست خودته راحتی  

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای منه⁦❤️⁩الا بذکرالله تطمئن القلوب⁦❤️⁩⁦❤️⁩💚💚یارزاق💚💚منتظر معجزه های بزرگت هستم💚💚پنج تا صلوات به نیت پنج تن بفرست عزیزی که امضامو میخونی💚💚دختری از دیاردریای خزر🌊⁦🌦️💚که مازندران شهر مایاد باد همیشه برو بومش آباد بود💚⁩زنان زاده ی دی را هراسی نیست از سرمازمستان  فصل سرما نیست زمستان  فصل گرم  عاشقان  غرق  زیباییست زمستان  فصل  اغازیست  که  پایانش  پر از شادیست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتاش خوب بود ولی وقتی ازدواج میکنی بعد یه مدت جز خونه خودت دیگه نمی تونی جایی بمونی. من با اینکه خونه بابام راحت بودم الان خونه خودم هم حس راحتی میکنم و دیگه نمیتونم خیلی خونه بابام بمونم

دقیقا منم حس شمارو‌داشتم اما همه دوستام که‌ متاهل شدن گفتن بری خونه بخت چنان دل ببندی ب خونه‌ زندگیت ...

منم دوستام همین حرفارو میگفتن ولی الان انگار ته دلم گرفته غم گرفتم

2728
وای تو که وضعیتت بدتر از من بوده،پس واس من امیدی هست😂 امیدوارم منم راحت کنار بیام

آره بابا تو فیلم عروسیمم تو عروس گردنی فقطططط گریه میکنم الان میگم چقد خنگ بودم،خونه متاهلی زندگی متاهلی بهترین فسمت زندگی آدماست بشرطی که طرفتم خوب باشه❤برات آرزوی دنیا دنیا خوشبختی دارم

2738
نه عزیزم من قبل از ازدواج دیدگاهم مثل الانم نبود ولی من اصلا وابسته شوهرم نشدم و بیشتر وابسته خانواد ...

امیدوارم که همسرتون مرد خوبی باشن. 

اول و آخر باید بری خونه بخت، کم کم دوری برات قابل تحمل میشه. در لحظه زندگی کن و نگران آینده نباش. با این افکار فقط زندگی رو به کام خودت و همسرت تلخ میکنی عزیزم.

امیدوارم که همسرتون مرد خوبی باشن.  اول و آخر باید بری خونه بخت، کم کم دوری برات قابل تحمل میش ...

اره اینجوره منم روحیاتم خیلی حساسه بیشترشم واس همیناس