2737
2734
عنوان

خیلی دلم بچه میخواد اما شوهرم احساس میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت ک همچین همسرعاقل و فهمیده ای داری بجای خراب کردن از لحظات دونفره به خوشی لذت ببر خودتو با ...

اخه خیلی ام حساسه روم اصلا دوس نداره تنها از خونه برم بیرون ولی خب تو خونه کار میکنم 

صبور باش همه چیز به وقتش به سراغت میادs♡
فک میکنی عزیزم بشدت شرایط سخت میشه اجبارنکن چون تومواقع سخت ممکنه پشتتو خالی کنه و بگ من بچه نمیخا ...

بله متوجه شدم درست میگید شاید دارم احساسی تصمیم میگیرم 

2728
سنی نداری که بچه داری خیلی سخته دوتایی حالشو ببرید اسی ناشکری نمیکنم ولی باور کن اگه میدونستم بچه دا ...

خودشم میدونم خیلی دوست داره ولی خب همش نگران آینده اشه بخاطر همون میگه نه

خونه داریم  برنامه ریختیم بعد عید ماشین بگیریم ولی اون زده تو فاز موتور میگه ماشین نمیخوام موتو ...

بذار ماشینم بخرید یه پس انداز صدتومن هم داشته باشید بعد بچه آخه بچه دار شدن خرج داره من هفت ماهم هست چقدر خرج سونو و... شده بعدم زایمان پوشک و هزارتا خرج بدون برنامه بچه نیار تازه من بدون سخت گیری گفتم اگه عاقلانه میخواییدپیش برید برا بچه خونه بخرید بعد منم 7ساله از ازدواجم میگذره برا بچه دارشدن دیر نمیشه فقط چکاب و دکتر زنان6ماه یه بار برو

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
بذار ماشینم بخرید یه پس انداز صدتومن هم داشته باشید بعد بچه آخه بچه دار شدن خرج داره من هفت ماهم هست ...

حقیقتش خواهرم الان برای بارداریش به مشکل خورده بخاطر اون ترسیدم گفتم نکنه منم جلو گیری میکنم بعدا مشکل بشه برام بعد هفت سال خواست باردار بشه الان هرچی میره دکتر هیچی .‌‌...اون خیلی بیشتر بهم اصرار میکنه که بچه دار بشم اونم میترسه برای من