2737
2734
عنوان

از شوهر هیز چشم چرونم متتفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 69808 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسایه مام خیانت میکردبه زنش بادوتابچه هرچی دوستاش میگفتن نکن میگفت زنم نمیتونه سیرم کنه ...بازنای شوهردارم بود...یه ماه پیش بایه زنه که شوهرم داشته..شوهرزنه میفهنه مجبورش میکنه زنگ به زنه به معشوقه زنش..اونم میگه امشب بیاشوهرم نیس اونم بیادواین باچلقوبکشش جنازشم میندازن درمغازه پسره....صبح مادرپسره چه ضجه ای میزدهنین یه پسروداش 😧

بگو عکستو بگذاره پروفایلش  و تو پجش تا بقیه نزدیکش نشن ببینن زن داره

ای خواهرآدم هرزه که براش مهم نیس طرف زن داشته باشه یانداشته باشه

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤
2728
نه اطرافیان بفهمن بدتزه

به پدر مادش گفتم با نگفتم فرقی نداشت، یبار تو حرفاش میگفت بابامم شیطون بود ینی اونم می‌رفته برنامه ولی سر مامانم هوو نیاورده، یعنی هوو بدتره، 

ما تو خانوادمون طلاق و خیلی بد میدونیم کاش بحق محمد وآل محمد میمرد، من نمیتونم مثل اون باشم،،، 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 

خدا جوابشو بده .غصه نخور تلاش کن کار پیدا کن . مستقلشو .از این جانور جداشو

اره والا همچین میگه بی کس وکارم انگار باید همیشه یه نره بی وجود مثل شوهرش بالاسرش باشه...من تنها باشم می ارزه به اینکه یکی مثله این مرد بالاسرم باشه..نمیدونم این زنا چرا انقد ضعیفن

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2738
اره والا همچین میگه بی کس وکارم انگار باید همیشه یه نره بی وجود مثل شوهرش بالاسرش باشه...من تنها باش ...

بقیه روقضاوت نکن عزیزم زندگی هرکسی فرق داره ماتوزندگی طرف نیستیم که ببینم چه وضعیتی داره همه مثل هم زندگی نمیکنن

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤
بقیه روقضاوت نکن عزیزم زندگی هرکسی فرق داره ماتوزندگی طرف نیستیم که ببینم چه وضعیتی داره همه مثل هم ...

قضاوت نکردم تو پستم گفتم من تنها باشم...ولی ادم باید خودشم یکم قوی باشه نمیشه که وایسی یکی هرکاری خواست با مغزوروانت بکنه بعد بگی وای من بی کس وکارم..بابا مگه خودت چیکاره ای 

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
2706