2733
2734
عنوان

اونایی ک کنکور رشته های خوبی قبول شدن بیان💔

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مجردم سال سوممه با مشاور میخونم تو همه درسات خوبه؟

خب خیلی خوبه🤦‍♀️🤦‍♀️

من دانشگاه باشگاه ن مشاور هیچی

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ببین من تنها امکاناتم همون کتاب بود تازه اونم پیش دانشگاهی تازه شروع کردم به خریدن و تست زدن  ...

عزیزم شما مدرسه و معلم خوب داشتی 

من اینم نداشتم

من خواهرم رتبه هشت هزارتجربی پیراپزشکی میخواست آزاد هم قبول نشد منطقه یکم به نظرتون. طبیعی

بد انتخاب رشته کردع

2740

سلام خوبی؟اسمت رو میشه بگی؟برات تو نماز شبام دعا کنم 

امضامو بخون لطفا....من فقط یه چیز از خدا میخوام میشه حالا که چشمت به امضام خورد از ته دلت دعام کنی؟من دلتنگ امام رضام (:تنها راهش اینه اون رشته دلخواه قبول شم و  با خانوادم برم پابوس آقا لطفا دعا کنید دبیری قبول شم و برم پابوس آقا میشه؟🤍✨🌙یه روزی امام رضا واسطه میشه و برام معجزه میکنه من ایمان دارم بهش بماند به یادگاری۱۴۰۱/۱/۲۲خیلی دلتنگت بودمخیلی امام رضاتا اینکه ساعت ۳ شب رفتم و از کمدم مهری رو درآوردم که نوشته بود یاامام رضایادمه عموم رفته بود حرم و من خبر نداشتموقتی پدرم رفت زیارتش فقط بهش سوغاتی یه جعبه شیرینی داده بودمن شبا قبلش از امام رضا خواستم چیزی رو از مشهد برام بفرستهدلم شکست وقتی دیدم یه جعبه شیرینیهنزدیک پلاستیک رفتم گفتم شاید اون ته یه یادگار از آقا جانم باشهدیدم یه مهر هست اره یه مهر همون مهری که دیشب از شدت دلتنگی گذاشتم زیر بالشتم و شب خواب دیدم ضامنم شدآقا جانم دیشب خواب دیدم ضامنم شدیانقدر جیغ میزدم و گریه میکردم و پابه رهنه به همه میگفتم آقاجانم ضامنم شدمیشه میشه برا ۳ماه بعد بیام و بگم واقعا ضامنم شدی میشه آقاجانم؟امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱بماند به یادگار تا روزی ک بیام بگم ضامنم شدیمیام دیدنت با کلی شیرینیتموم حیاط حرمو با گریه قدم میزنم و شیرینی پخش میکنمبهشون میگم بهشون میگم آقاجانم ضامن دل شکستم شد🥺
سلام خوبی؟اسمت رو میشه بگی؟برات تو نماز شبام دعا کنم 

اسمم رهگذر عزیز 

ممنون از محبتت🖤💔

اسم واقعیم میترسم شناسایی شم

خب نرو باشگاه برا هدفت باید تلاش کنی دانشگاهم مرخصی بگیر

باشگاه نرم از افسردگی میمیرم😑

دانشگاه هم پول ان ترم رو دادم تا اسفند باید برم

اسمم رهگذر عزیز  ممنون از محبتت🖤💔 اسم واقعیم میترسم شناسایی شم

راستش من خیلی وقته عضوم ۲ سالی میشه اما کاربریم ترکید بعد ی مدت اومدم پس تازه وارد نیستم

خواستم بگم خیلی وقته زیر نظر دارمت 

تو تک تک نمازام دعات میکنم خب؟فقط خوب باش

امضامو بخون لطفا....من فقط یه چیز از خدا میخوام میشه حالا که چشمت به امضام خورد از ته دلت دعام کنی؟من دلتنگ امام رضام (:تنها راهش اینه اون رشته دلخواه قبول شم و  با خانوادم برم پابوس آقا لطفا دعا کنید دبیری قبول شم و برم پابوس آقا میشه؟🤍✨🌙یه روزی امام رضا واسطه میشه و برام معجزه میکنه من ایمان دارم بهش بماند به یادگاری۱۴۰۱/۱/۲۲خیلی دلتنگت بودمخیلی امام رضاتا اینکه ساعت ۳ شب رفتم و از کمدم مهری رو درآوردم که نوشته بود یاامام رضایادمه عموم رفته بود حرم و من خبر نداشتموقتی پدرم رفت زیارتش فقط بهش سوغاتی یه جعبه شیرینی داده بودمن شبا قبلش از امام رضا خواستم چیزی رو از مشهد برام بفرستهدلم شکست وقتی دیدم یه جعبه شیرینیهنزدیک پلاستیک رفتم گفتم شاید اون ته یه یادگار از آقا جانم باشهدیدم یه مهر هست اره یه مهر همون مهری که دیشب از شدت دلتنگی گذاشتم زیر بالشتم و شب خواب دیدم ضامنم شدآقا جانم دیشب خواب دیدم ضامنم شدیانقدر جیغ میزدم و گریه میکردم و پابه رهنه به همه میگفتم آقاجانم ضامنم شدمیشه میشه برا ۳ماه بعد بیام و بگم واقعا ضامنم شدی میشه آقاجانم؟امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱بماند به یادگار تا روزی ک بیام بگم ضامنم شدیمیام دیدنت با کلی شیرینیتموم حیاط حرمو با گریه قدم میزنم و شیرینی پخش میکنمبهشون میگم بهشون میگم آقاجانم ضامن دل شکستم شد🥺