2737
2739
عنوان

زشت نیست بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 19 پست
اخه ۲ ماه پیش باید میداد

پس بگو

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا کلاسش تموم شد رفت هنوز تسویه نکروه

شماره کارتت رو بفرست بگو فکر میکنم فراموش کردین پرداخت شهریه رو

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
والا نمیدونم بهش بگم یا نه

وا خب بگو درس دادی بهش مجانی ک کار نکردی 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2728
عزیزم خصوصی بود اورد خونه ام

اها 

ببین عزیزم دیگه ۳۰۰ تومن پولی نیست تو این دوره و زمونه اونم واسه این شرایطی که میگی 

بهشون بگو رک و پوست کنده . چطور اونا روشن میشه پول ندن تو هم رو داشته باش که بدونن واسه وقتت ارزش قایل هستی بهش بگو سری بعد اومدی حتما تسویه کن وگرنه دیگه نیا

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام