2733
2739

عزیزم رابطه شادی کردن و رقصیدن و ...اینا نیست

اتفاقا باعث آرامش روحت میشه

به این بُعد نگاه نکن ک زشته فلان

اگه شرایطشو داری برای روحیه خودتم خوبه

گریه کن تو بغل همسرت

درد و دل کن و از وجودش ارامش بگیر 

💙 آریای من 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تایپیک روترک میکنم ب اندازه کافی توضیح دادم بعضیا امل بازی رو بزارین کنار من نگفتم سک س واینار ...

بسلامت ، ضمنا ادبیاتت خیلی زشته چهارتا پست گذاشتی سه تاش توهین به بقیه کاربراس 

مخالف شدید حضور آقایون در سایت   
من تایپیک روترک میکنم ب اندازه کافی توضیح دادم بعضیا امل بازی رو بزارین کنار من نگفتم سک س واینار ...

عزیزم ممنون که نظر دادی، من کامل متوجه شدم شما چی گفتی

من خبر دارم که گشتی مثل من یکی بشه دیونه ات، اما نشد
2738
بستگی داره طرف چقدر نزدیک باشه...اگه خیلی نزدیکه واقعا خیلی سخته ادم حتی به شوهرش نزدیک بشه البته م ...

این حالت که میگی منم تجربه کردم

هروقت که شوهرت خواست همکاری کن 😐چون مردا بابای خودشون هم بمیره این موضوع دلشون بخواد اقدام میکنن پس ...

درست ، قبول دارم

من که از دست ندادم خداروشکر فرد نزدیکی.اما شوهرم واقعا تا ۴۰روز بعد از فوت پدرش فقط کارش گریه بود فقط تازه شوهرمن خیلیم گرمو اینا بود اما صدبه شدیدی خورد از فوت باباش و تا یکسال افسردگی شدید داشت هنوز بعد دوسال یاد باباش میفته اشک جمع میشه تو چشمش.من یادم نیست تا چندوقت بود اما مطمینم بالای ۴۰روز بود

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤