2733
2734

پس اینا که توی اینستا انقدر جشن و پایکوبی میکنن کیان؟

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بغل بوس  اگ بشه شیرینی یا کیک خدم درست میکنم اتفاقا ماه دیگ سالگردمونه

ماهم ماه دیگه البته شب عروسی تولد همسرمم بود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

۱۹روز دیگه هم سالگردمونه و هم تولدمه

کادو نمیتونم بگیرم

ولی کیک و شام و دسر درست میکنم

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2728
پس اینا که توی اینستا انقدر جشن و پایکوبی میکنن کیان؟

بندگان شاد😀😀

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2738
ای جان مبارکه البته ما سالگرد عقدمونه ازدواج مرداده

ممنون من مرداد پسرم بدنیا اومد😂

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خب داریم جدا میشیم سه ساله جدا زندگی میکنم پیش خانوادم شعور و درک جداشدنم نداره

سال جدایت طول کشید یاخدا حتما مهرتو نبخشیدی

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 

برنامه ریزی اینچیزا با منه شوهرم فقط کارت میکشه تو عکسو فیلمم همراهی میکنه کادو میده بعدم میبره رستوران😅

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️