2733
2739

۱۰۰

چون واقن خوشگلم🙄

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگل طبیعی  تقریبا ۶۰ درصد

تو صورتم نقصی نیست

اون ۴۰ درصد ۱۰ کیلو اضافه وزن  دارم  و قدم متوسطه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2728
۱۰۰ چون واقن خوشگلم🙄

چون دیدمت قبول میکنم حرفتو😂🧡

بخدا سوخته دلم داغ ککا سنگینه:(خراب اوو و دنیایی ک و کَس نکرد وفا،خدا نبو ککام،خراب واو و دنیایی ک نشوندم و عزا خدا نبو ککام.میشه برای شادی روح داداشیم صلوات بدین:(🖤
۷۰درصد چون صورتم جوش داره زیر چشامم سیاهه دماغمم پل داره

صفرم كه نميشى😐

چطورى هفتاد

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
چون دیدمت قبول میکنم حرفتو😂🧡

😎

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
من خوشکلی ندارم وتنهانقطه قشنگم پوستمه ک خودمم نمیپسندم ولی موردپسندبقیه هست🚶🏿‍♀️🙌🏿

امضات💔

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738
امضات💔

شرح حال خودمه واطرافیانم

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)

صد در صد

چون اعتماد ب سقف دارم  

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
چون چشمو ابرومو لبام خیلی خوشگله

چشات ده درصد

لبات ده درصد 

ابروهاتم ده درصد

جمعا ميشى سى😐

شرح حال خودمه واطرافیانم

چون زندگيش كردمو ميكنم درد داشت

چشات ده درصد لبات ده درصد  ابروهاتم ده درصد جمعا ميشى سى😐

عزیزم خب هرکی منو میبینه میگه خیلی خوشگلی ترکیب صورتم خوبه هیچکس تا حالا بهم نگفته عادی یا زشت 

اگه فا..ل خواستی درخواست بده
صد در صد چون اعتماد ب سقف دارم    

سقف اگه اعتماد بنفستو داشت آسمونى ميشد شبها پر ستاره

روزام يطرفش پله رنگين كمون اونورم ابراى تيكه تيكه😐

2706