2737
2739
دخترم ۷ ماهشه، تا ۶ ماهگی فقط شیر خودمو بهش دادم خیلی هم خوب وزن میگرفت، طوریکه ۶ ماهگی ۹ کیلو بود. الان یک ماهه کمکی واسش شروع کردم، فرنی، حرربره بادام ، سوپ و پوره سیب زمینی، همه رو دوست داره و میخوره ولی دیگه شیر خودمو خیلی کمتر میخوره، چی کار باید بکنم؟ کمکی بهش ندم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما شیر خودتو بده
اصلا قطع نکن
فقط حواست باشه همیشه شیر رو قبل از غذاهای کمکی بهش بدی
الان غذای اصلی نینیت شیر مادر
اول شیر خودتو بده بعد از اون هر وقت دیدی میل داره بهش کمکب ها رو بده
2738
اولللللللللللللل شیر خودتو بده بعد بعنوان کمکی غذا بده. همه دکترا میگن تو این سن غذای اصلی بچه هنوز شیره حتما باید شیر رو به مقدار کافی بخوره
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
برنامه غذاییه دخترم اینه : صبح ها اول شیر خودمو میدم بعد حریره بادام که همه رو میخوره بعد دیگی تا سه ساعت گرسنه نمیشه، بعد از اون یه خورده شیر میخوره بعد بهش سوپ میدم که خیلی دوست داره نصف یه کاسه متوسط سوپ میخوره ولی دیگه تا ۵-۶ ساعت سیره هر کاری میکنم شیر نمیخوره،بعد از ۶ ساعت و کلی کلنجار یه ذره شیر میخوره، بعد از اون پوره سیب زمینی بهش میدم با یه دونه سیب زمینه، بعد از اونم ۲ساعت بعد موقع خواب خیلی کم شیر میخوره میخوابه، تا صبح هم فقط ۲ بار شیر میخوره. تورو خدا راهنماییم کنید که چی کار کنم؟
عزیزم دکتر دخترم گفت تا 1 سالگی الویت غذا برای نی نی شیره بعد غذا. برای اینکه نینی مزه غذا به دهنش می افته و شیر کمتر میخوره باید اول شیر بهش بدی سیرش کنی یعنی سینه رو خالی کنی بعد از نیم ساعت یا یک ساعت بهش غذا کمکی بده نزار خیلی گرسنه بشه بهش غذا کمکی بدی گرسنگیشو با شیر برطرف کن غذا فقط در حد این بهش بدی که با طعم آشنا بشه و خوردن غذا رو یاد بگیره
نبض زندگی ما آیلین جونم.