2733
2734
عنوان

باورتون میشه من این وقت ب در حال تخمه و پفک خوردنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 43 پست
اره باور میکنم منم از سرکار اومدم شب برنج و مرغ خوردم بعدش گردو گذاشتم وسط خرما خوردم الان باز گشنم ...

منم از گشنگی سیب خوردم نون خرمایی ونون هم تموم کردم همش فکرم پیش غذاخوردنه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما پاییزا خونه تکونی نمیکنید؟😐

نه ول كن بابا دنبال دردسر نميگردم 

كلاً هر وقت ببينم چيزي كثيف شده ميشورم ولي خونه تكوني اساسي نه

تميزه ديگه 😜

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
2731
اره نوش جونت من و شوهرمم داریم لواشک میخوریم

تو روحت دلم خواست 🤣

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه
2738
بمب بندازی رو تخت بیدار نمیشه

من تکون مبخورم همسرم چشاشو باز میکنه باورت میشع یعنی کافیه با صدای بلند نفس عمیق بکشم قشنگ بیدار میشه 

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.

وای منم‌بخوابم چون رژیم کم خوردن دارم والان بااین حرفات اسی گشنم شدیهو

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
من برا عید خیالم راحته..چون همه چیزمو شستم و و میشورم و تمیز میکنم

خب واسه عيدم ٦ ماه گذشته ديگه 

دوباره دوده بخاري و گرد خاك نشسته 

من همون خونه تكوني عيد رو ترجيح ميدم

البته خونه ما كوچيكه كلاً خونه تكوني خاصي نميشه كرد 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
اخ اخ ببخشید    

الان داداشم بیدار کنم بره بخره بدجور دلم خواست

اگر اسلام دست و بالمون را نبسته بود همه پسرا دانشگاهمون را از دم بوس میکردم و گاز میگرفتم خواهشا ادا تنگا رو واسه ما در نیارید باشه