2737
2734
عنوان

دوستان گلم از امروز چله هامون شروع شد

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@ماهیکس   @mahastii   @leila84   @ilda    

سلام تو لیستی که داده بودید اسم من نبود عزیز 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃
2731
2738
مرسی عزیزم ک صدا کردی چشم انجام میشه فقط هر روز خوندم بیام بگم ب شما یا نه لازم نیست؟

حاجت روا گلم فقط یک چیزی مثل اینکه اشتباه کردم سه روزا روز چهار که امروزه ذکرش بسم الله الرحمن الرحیم هست 

روز پنجم امن یجیب 

ششم یا ارحم الراحمین و....... 

ذکر امروز چیه آخه

گلم فقط یک چیزی مثل اینکه اشتباه کردم سه روزا روز چهار که امروزه ذکرش بسم الله الرحمن الرحیم هست 

روز پنجم امن یجیب 

ششم یا ارحم الراحمین و.....

2706