2733
2739
همه فیلمای کره ای که تو شبکه های خودشون پخش میشه رده سنی دارن و اکثرا مثبت پونزده هستن. حالا فوقش یه ...

دقت کنید سریال فیلمو جدیدا خیلی خشن شده شما حرفه ای ببین از دقیقه اول خشونت شروع شد یا سیاوش یا ملکه گدایان و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه همه بچه های ۱۲ الی ۱۳ هم دیدم ک دیدن سریال رو 😑

آرع

میگم که اینجا اصلا رده سنی تعریف نشدس

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2728
دقت کنید سریال فیلمو جدیدا خیلی خشن شده شما حرفه ای ببین از دقیقه اول خشونت شروع شد یا سیاوش یا ملکه ...

آره اینا هم روشون رده سنی زده توی فیلیمو و نماوا ولی خب کسی اهمیتی نمیده

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
 تو این فیلم به راحتی ادم میکشن به راحتی کیدارما که عالیه ولی این فیلم رو توصیه نمیکنم.. اگه ...

وای وای اره

من قسمت اولشو دیدم یارو از دماغش خون اومد یا یکی بهش انقد چک زد تا بهش پول داد..دخترم اصلن شبش تو خواب جیغ میکشید و میگف خواب دیدم از دماغم خون اومده و درد داره

دیگ هیجوق نمیبینم صحنه هاش مزخرف خشنه فقط واسه جونا ک جوگیرن فیلم هیجانی هس مثلن 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2740

من خیلی فیلم میبینم خیلی هم احساسیم

اما چرازااین فیلم یه قطره اشکم نریختم اصلا تحت تاثیر قرار نگرفتم😑

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
دقت کنید سریال فیلمو جدیدا خیلی خشن شده شما حرفه ای ببین از دقیقه اول خشونت شروع شد یا سیاوش یا ملکه ...

ملکه گدایان حالا باز خوبه

فیلم قورباغه رو دیدی؟افتضاحه راحت ادم میکشن اونم ب طرز فجیعی. .یا فیلمی ک جواد عزتی توشه یادم رف اسمشو

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
زیاد فیلم دیدی اثرش پریده😁

😂فقط وقتی یکی تو فیلم شکست عشسی میخوره زار زار گریه میکنم

🤣ولی انقد ک تعریفش کردن روم اثر نداشت شاید چون تعدا قسمتا کم بود یهویی شروع شد همیه چیز نشد تاباهاش خو بگیرم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
ای کلک نکنه عاشقی😁 

ارهههههه😄

2706