2733
2734
عنوان

به کراشم اعتراف کردم ابراز علاقه کردم 😵😰

| مشاهده متن کامل بحث + 7936 بازدید | 52 پست
دیشب زنگ زد جوابشو ندادم گفتم بذار بار دوم که زنگ زد برمیدارم دوباره زنگ نزد😐 بعدشم پیام داد من ب ...

تو جواب دادی پیامو ؟

سر بحث و بازنکرد 

این پسرا چرا انقدر حرص میدن ادمو 😑

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره قطعا .. بعضیا تو خانواده روشنفکری بزرگ شدن .. ولی متاسفانه ۹۹ درصد پسرا تربیت نادرستی دارن .. آد ...

دقیقا

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤
منم دلم میخواد اعتراف کنم ولی میترسم و اصلا بهم توجه نمیکنه و ۴ سال ازم بزرگتره😐😂😂😂

خب منم همین حدودا ازم بزرگتره و توجه نمیکنه تقریبا ...!

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2728
آره قطعا .. بعضیا تو خانواده روشنفکری بزرگ شدن .. ولی متاسفانه ۹۹ درصد پسرا تربیت نادرستی دارن .. آد ...

حالا این چشه حسی نداره یا چی...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
تو جواب دادی پیامو ؟ سر بحث و بازنکرد  این پسرا چرا انقدر حرص میدن ادمو 😑

چرا جواب دادم گفتم باشه ممنون

بعد از صبح هنوز سین نزده با این که انلاین بوده

چه برسه به این که سر بحثو باز کنه😶

این اُسکل کرده منو بابا😒

فازش اصن معلوم نیس😬

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
خب منم همین حدودا ازم بزرگتره و توجه نمیکنه تقریبا ...!

من دوستامم همراهیم میکننن اما خودم میترسم😂😂😂پسره هم محله مونه

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤
2740
چند سالتونه؟

بماند 

نمیخوام شناسایی بشم و ...

چرا جواب دادم گفتم باشه ممنون بعد از صبح هنوز سین نزده با این که انلاین بوده چه برسه به این که سر ...

لااله الاالله 

عجب ادمیه 😑

ببین این بعدا کارش گیرمیافته دیگه 

به روش بیار و بگو  جواب پیام کسی رو ندادن یا دیر سین کردن بی احترامیه 😐

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
پسر مذهبی دوستم بهش گفت الان ازدواج کردن

گلم ربطی به دین نداره بیشتر مربوط میشه به تربیت .. پسرا یاد گرفتن مروارید تو صدفه .. فکر میکنن هردختری بیشتر ناز کنه سخت تر بدست بیاد باارزش تره ...

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد🦋🌱
لااله الاالله  عجب ادمیه 😑 ببین این بعدا کارش گیرمیافته دیگه  به روش بیار و بگو   ...

تایپیکم این هفته به روز رسانی کردم خوندی؟

کلی دعواش کردم

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
گلم ربطی به دین نداره بیشتر مربوط میشه به تربیت .. پسرا یاد گرفتن مروارید تو صدفه .. فکر میکنن هردخت ...

بله منم نگفتم ربط داره.فقط خواستم بگم این مورد اینجوری بود.عزیزمی

اکانت قبلیم ترکید🙄🙄🙄🙄😅
2706