2733
2734
عنوان

ارمیا🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 79 پست
🤢🤢🤢اون‌مرد نی  زنه

خوبه نوشتم ارمیا

عزیزم میتونی بدون هیچ حرفی از تاپیک خارج بشی به جای توهین کردن♥️

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ربطی ب بقیه ارنی ها ندره نشکل از اون بود... از وقتی طرفدار گروه بی تی اس شد پیشنهاد ناجور داد ...

همجنسگرایی؟😐

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2731
اره... منم فکر میکنم اونا روش تاثیر گذاشته...

شت چه بد

من خودم مخالف همجنسگراییم😐

2738
خیلیا مخالفن و خیلیا موافق ولی خب بازم هر جور باشن ما برای تونا تصمیم نمیگیریم

اره دقیقا

شت چه بد من خودم مخالف همجنسگراییم😐

من خودم توی ی خانواده مذهبیم...

نمیگم خشک و مقدس.. اما خدا پیغمبر و حالیمه

فکره دیگ... نه میتونم درستش کنم نه میتونم مثبت فکر کنم

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
ویکوک رو میگی دیگه؟وی با کوک رو میگن که همونن ولی خب زندگی شخصی خودشونه و دوستتون اگه یکم فکر میکرد ...

منم فقد در حد اسم میشناسم یعنی این دوتا ک شما میگین ... گران؟!

نمیدونم واقعا اماس سال بهترین دوستم بود...

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
من خودم توی ی خانواده مذهبیم... نمیگم خشک و مقدس.. اما خدا پیغمبر و حالیمه فکره دیگ... نه میتونم د ...

درکت میکنم منم خانوادم مذهبین

ولی خب ۶ ساله طرفدارشونم😐😂