2733
2739
عنوان

یه چی کشف کردم😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1832 بازدید | 181 پست
فروردین 

😂😂اون بابامه💔

مث یه خانومی بود گفتم لباسم چه رنگیه گف آبی

اشتباه گفت.بعد میگفت اطرافت کسی نیس این رنگی تنش باشه؟

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا تا کشفیات دیگر بدرود😂😂😂 اینا واسه درس نخوندنه حاضرم هر کاری کنم غیر کتاب خوندن

😅خیلی راحته که کتاب خوندن، مفهومی بخون

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
2731
پس حس ششمی نیستم

هنوز به مرحله ششم نرسیده

تو چهار گیر کرده

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
😅خیلی راحته که کتاب خوندن، مفهومی بخون

😂😂😂😂

نمیشه.تمرکز نیس

2740
چیزی به اسم حس شیشم وجود نداره  اون چیزی که شما بهش میگید حس ششم و خودتونم توهم زدین واقعا توا ...

نچ نچ 

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

ول کنین بابا😂😂😂

بدبخت غلط کرد گف حس شیشم دارم

😂😂😂😂 نمیشه.تمرکز نیس

روشای مختلفیو امتحان کن

من اون قدر امتحان کردم که اخرش دیدم وقتی اهنگ باز میکنم و هم زمان درسم میخونم عالی میره تو مخم و تمرکزم خیلی زیاد میشه.

بدترین روز زندگیم ۱۴۰۰/۹/۲۱ آذر، یکشنبه.. ساعت ۱۸:۲۹😔 برای خوب شدن مامانم دعا کنید و صلوات بفرستید خواهش میکنم❤😔
ول کنین بابا😂😂😂 بدبخت غلط کرد گف حس شیشم دارم

😂😂🤣راه نداره ،منو باید بگه

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!