2733
2739

ما الان بگیم خوبه میشی بگیم نه نمیشی؟ 

یه سری تصمیمات واقعا شخصیه ببین توانشو داری؟؟؟ چیشد تصمیم گرفتی بری سمتش ؟؟؟ 

ما چی بگیم ؟!؟؟!!!!

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
تا الان مشکلی براتون پیش نیومده؟ فایده های ک براتون داشته رو میشه بگین

چه فایده ای

یعنی ما از خدا و اینهمه پیامبرانش بیشتر میدونیم؟

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم این بود که گوشت نمی‌خورم همون گوشت خب 😐 مرغ اسمش روشه مرغه و ماهی هم ماهیه  گوشتم گو ...

وا مرغ و ماهی هم گوشت دارن دیگه 

مثلا گوشت مرغ

گوشت ماهی

گوشت گوسفندی

گوشت گوساله😐

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
من که گوشت نمیخورم خیلی هم راضی ام😊👍🍍🍌🍋🍊🍉🍈🍇🥭🍏🍐🍑🍓 فقط میوه و سبزیجات و برنج و حبوبات و ...

شما چيزى رو جايگزين گوشت مصرف ميكنيد؟

من از بچگى از گوشت قرمز بدم ميومد جديدا هم از مرغ داره بدم مياد ميخوام ببينم چى ميتونم جاى گوشت بخورم

2731
چجوری دووم میاری؟

از دور ممکنه غیر قابل تحمل به نظر برسه ولی اصل ماجرا یه چیز دیگه اس

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
منم یکسالی میشه خام گیاهخوارم چند مدته شما عزیزم

10 سال

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
شما چيزى رو جايگزين گوشت مصرف ميكنيد؟ من از بچگى از گوشت قرمز بدم ميومد جديدا هم از مرغ داره بدم مي ...

بله 

مغز تخمه ها سرشار از آهن و پروتئین هست چندین برابر گوشت 

کنجد 

کلم بروکلی

عدس

تمام میوه ها هم ویتامین دارند هم منیزیم هم آهن هم کلسیم 

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2740
خب میخوام کسایی ک اینجا گیاهخوارن از معایب و مزایاش بگن تا بدونم چ تصمیمی میخوام بگیرم

کاربر کاترینی سالها خام‌گیاهخواره 

تگ کن ازش راهنمایی بگیر 

@کاترینی    

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸

گیاهخواری رو خیلی قبول دارم ولی وگان نه 

خیلیم راجبش تحقیق کردم و همه پیجاشونو و کلیپای تبلیغیشونو دیدم کلی وگان شدن واقعا وقت حوصله پول خیلی زیادی میخواد  و استدلالاشونم قبول نداشتم

تا الان مشکلی براتون پیش نیومده؟ فایده های ک براتون داشته رو میشه بگین

نه گلم هیچ مشکلی

از فایده هاش بخوام بگم

پوست صاف و بدون لک و جوش

موهای سالم

پر انرژی بودن

دستگاه گوارش سالم 

اوف عالی روغن چی استفاده میکنید

کنجد

2706