2737
2734
عنوان

بدترین روزای زندگیم..

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 60 پست
چرا عاشقش شدی؟😐😐فیس اش خوب بود یا خوشتیپ بود؟ چن سالت بود خودت؟

فیسش رو من تو عکس دویم عالی بود باهم دوست شدیم از مجازی توی شهرمون توی قنادی کار میکرد باهم دوست شدیم اما فقط عکسش خوب بود چهره ش معمولی بود خیلی

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا عاشقش شدی؟😐😐فیس اش خوب بود یا خوشتیپ بود؟ چن سالت بود خودت؟

22سالم بود اون 29

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
بخدا اصلا نمیدونم چی شد شاید بخشی ار سرنوشتم بود نمیدونم 

خيره قطعا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
همه اینا رو بعد از نامزدی فهمیدی؟!! خب چی ازش فهمیده بودی که اصرار میکردی ؟

میدونی تظاهر میکرد ک خوبه ک عاشقه ک میره ادامه تحصیل میده 

بهد نامردی فهمیدم چقدر دروغ گفته ی نمونش میگفت ماشین 207داشتم از خواهرش پرسیدم گفت چی؟ پراید داشته والا قبلا این ی نمونش 

اون آدم خودش بوده . اشتباه از شما بوده اون اقا مشکل نداشتن

دقیقا ما فقط ادم هم نبودیم 

2740

امیدوارم جفتتون خوشبخت بشید

چون شما با انتخاب اشتباهتون 

سرنوشت اونو هم تحت تاثیر قرار دادید

بالاخره یه بار تو فامیل و در و همسایه پیچیده که نامزد کرده و ازدواج بعدیش یکم سخت تر میشه

پس اول عاشق چی شده بودی حتما یه چیزی داشته خوشت اومده اولش

حماقت 

تظاهر ب عاشقی میکرد 

میگفت ادامه تحصیل میدم و... 

امیدوارم جفتتون خوشبخت بشید چون شما با انتخاب اشتباهتون  سرنوشت اونو هم تحت تاثیر قرار دادید ...

ازدواج من سحت تر میشه چون دخترم مراسم نامردی توی خونه ما بود

اون سریع بعد جدایی با یه دختر اشنا شد و الان دوستن

ازدواج من سحت تر میشه چون دخترم مراسم نامردی توی خونه ما بود اون سریع بعد جدایی با یه دختر اشنا شد ...

ب

له 

ولی خودت اشتباه کردی خودتم بهم زدی

ان شاءالله بهترین کیس نصیبت میشه

من دلم برای نامزد سابقت سوخت

که حالا علاوه بر مشکلات قبلی یه نامزدی بهم خورده هم بهش اضافه شد

2706