2733
2739
عنوان

امشب عقدشه 🖤🖤🖤🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 59 پست
نشون داده بودم بهش ولی مستقیم نگفتم  نخ دادم بقول معروف ولی نگرفت

وای منم یکی رو دوست دارم از روزی میترسم که نامزد کنه همیشه از خدا میخوام اگه قسمت هم نیستیم من زودتر از اون ازدواج کنم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ میشه کرد خواهری درکت میکنم سعی کن امشب بزنی بیرون سر خودتو گرم کن ایشالا خدا خودش دلتو آروم کنه کل ...

قربانت عزیزم 

اینقدر افسردم 😭😭

ممنون انشاالله

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
الهی بگردم عزیزم میفهممت ایشالا ک با گذر زمان حالت بهتر شه عمیقا ناراحت شدم و درکت میکنم💔

اجی یه ماه و نیم تقریبا گذشته که گفته اون دخترو میخواد و ازش خواستگاری کرده..گفت خانواده ام در جریانن ... خانواده اش درجریانن و به بزودی خواستگاری رسمی و نامزدی رو انجام میدیم که همه بفهمن

ولی هنوز خبری نیست

فامیل نزدیکش هم گفت هیج خبری نیست

(من که باهاش حرف زدم با پیج فیک بودم نمیشناختم خیلی حرف زدیم چندماه.‌ولی رل و اینا نبود همی حرفای معمولی و دردو دل و...)  به نظرت راست گفته؟اخه هنوز هیج کاری نکرده.... منم بلاکش کردم به خواست خودش و دیگه نمیشه بهش پیام بدم و به نظرم پررویی هست باز پیام بدم وقتی تموم کردم همه چیو

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    
2731

فامیلتون بود یاغریبه هست؟ازچه چیزش خوشت اومد که عاشقش شدی؟

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
کاش بتونم بیخیالش بشم  داغم هنوز باور نکردم  آره اینم حرفیه 💚 من الان کورم

عزیزم دختر خوب وقتی اون دختر دیگه ای رو انتخاب کرده و امشب خوشحال تو هم منطقی و عاقل باش بگو بدرک اون دیگه کیه ...برا کسی تب کن که برات لرز کن ..آخه این چه منطقی کسی رو دوس دارین که دوستون  نداره 

💔💔 نمیدونم فکر کنم اره بهش چراغ سبز نشون داده بودم  😭😭

چقدر سخته بمیرم برات 💔💔💔

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2740
میفهمم چی میگی منم اینجوری بودم منو پس زد کسی که اولش باکلی عشق و وعده وعیداومد جلو رف بایکی دیگه چ ...

وای اون شبا خیلی سخته..تجربه اش کردم خیلی درد داشت برام میگفتم به صبح نمیرسم ولی رسیدم

قربانت عزیزم  اینقدر افسردم 😭😭 ممنون انشاالله

میفمم سعی کن سرتو با کار مشغول کنی که ذهنت درگیر بشه ایشالا کسی بیاد تو زندگیت که لیاقت قلب مهربونتو داشته باشه 😘

میفهمم چی میگی منم اینجوری بودم منو پس زد کسی که اولش باکلی عشق و وعده وعیداومد جلو رف بایکی دیگه چ ...

من هنوز نمیدونم راست گفته یا نه😪

وای اون شبا خیلی سخته..تجربه اش کردم خیلی درد داشت برام میگفتم به صبح نمیرسم ولی رسیدم

دقیقا

یه جمله بودمیگف یه شبایی توزندگیم اومدکه فک میکردم این آدم مچاله شده روتخت تاصبح دووم نمیاره ولی صبح شد

من کاملا زندگی کردم این جملرو

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘
2706