2737
2734
عنوان

خاطره اولین پریودم😝😝😝😝😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 25 پست
برا من تو مدرسه شد ولی چون مادرم باهام حرف زده بود قالب تهی نکردم

برا منم توضیح داده بودن

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین بار سال دوم راهنمایی شدم،اونموقع میدونستم این چیزا طبیعیه ، ولی اومدم خونه چون پد نداشتم، نصف یه بسته دستمال کاغذی رو برداشتم گذاشتم😂😑

هر چیز که در جستن آنی، آنی...
تو خوبی من راهپیمایی ۲۲بهمن شدم😐

کجاش خوبه😕 با مانتو خونی تو مدرسه راه میرفتم😑 اصلنم حالیم نبود😒

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2731
تو راه برگشت بودیم😂😐خیلی کم بود تا حدی که یروز به مامانم نگفتم ولی درد امونمو بریده بود😥

😑😑😑

منم اولین بار ک شدم ماه رمضان بود ده دیقه مونده بود ب افطار منم تو حیاط بالا پایین می پریدم رفتم دیدم خونی شده لباسم فک کردم انقد پریدم داخل شکمم چیزی ترکیده هم شکم درد دارم هم خون ریز ی

هنوز تا ۷ روز هم افسردگی گرفته بودم وقتی فهمیدم چیه و قراره هر ماه تکرار شه کار ب جایی رسیده بود خاله و عمه زنگ میزدن بهم روحیه میدادن...😐😂😂

2740

من 10 سال و نیمم بود باشگاه میرفتم بخاطر همون هورمون ها فعالیت داشتن دقیقا دو ماه منده بود برم کلاس پنجم که شدم خلاصه ظهری شدم میدونستم خون واسه چیه چون مامانم بهم گفته بود کتاب خریده بود واسم بعد که شدم عصر بابام رفت سر کار رفتم بهش گفتم مامان یچیزی بگم دعوام نمیکنی بهش گفتم خیلی خوشحال شد امد بوسم کرد گفت خانوم شدی تا دو روز اول مامانم واسم نوار میذاشت تا یاد بگیرم بعدم خودم یاد گرفتم 

ولی هیچ وقت یادم نمیره راه رفتم تو خیابون😂

شب قبلش هوس گیلاس کرده بود چون سوپری سر کوچه مون اورده بود بعدم مامانم گرفت واسم  

الانم 15 سالمه😆                                                       

میشه واسه خانم دکتر شدنم صلوات  بفرستین😍💜

مادر من هیچوقت در مورد این مسائل با من حرف نمیزنه.برای همین کلا آگاهیم خیلی کم بود بعد از دوماه ،ماه سوم از موعد گذشته بود منم خدا رو شکر میکردم و میگفتم پس ۲ ماه بوده دیگه تموم شد آخیش:)!