2737
2734
عنوان

بیایید خونمو ببینید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5764 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه عزيزم يجا منشنم كن  منشن من بگير نگير داره اذيت ميكنه

عزیزم میشه درخواست قبول کنید چون الان اومدم تاپیک بزنم احتمال دادم بقیه هم بیان کار بدتر شه..در آخر اگه خواستید لغو بزنید،قصد مزاحمت ندارم

2728
عزیزم میشه درخواست قبول کنید چون الان اومدم تاپیک بزنم احتمال دادم بقیه هم بیان کار بدتر شه..در آخر ...

اوكي درخواست بده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

اسی جان

غصه نخور انشالله خونه خودت که خریدی وسایلاتم تمام جدید میکنی

برای این خونه هم

برای سالن پرده حریر ساده بگیر بالاش هیچی لازم نداره

مبل هم لازم نیست یک دست کامل بگیری می تونی نیم ست راحتی بگیری که جا کم بگیره قیمتشم برات مناسب تموم میشه اگه مبل گرفتی یکی از فرشاتو جمع کن یکی رو بنداز مبلات رو دورش بچین

برا آشپزخونه

جای یخچالت رو ببر کنار پنجره درش رو به اپن باز بشه برای پنجره آشپزخونه هم پرده حریر با گلها یا نقشی بگیر که رنگ سبز توش باشه و تا قد پنجرت باشه لازم نیست تا زمین بیاد پرده آشپزخونت

بعد اون وسایل رو از رو یخچالت بردار

گازم طرح فر بگیر فر زیاد بدرد نمی خوره که می تونی از کیک پز استفاده کنی هزینه اش برات کمتر در میاد

تا اونجا که می تونی از وسایل تزیینی کمتری استفاده کن

برا رو پیشخون اپنت هم از این رو کابینتی ها هست که ضخیمه یه طرح کاملا ساده بگیر و بنداز 

می تونی چندتا گل طبیعی ریز مثل کاکتوسهای خشگل هم بگیری و بزاری رو اپن

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.