2737
2739
عنوان

کیا حس ششم شون قویهه

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 157 پست

یه حسی بهم میگه بهت فکر میکنه،دیگه نمیدونم 

اکثرا احساسم درسته 

الانم همچین حسی سراغم اومد

امیدوارم هرچی خیره برات اتفاق بیوفته🙂💜

دنیای آرمی ها با دنیای بقیه خیلی فرق داره:)💜🫂ما آرمیا میتونیم دلتنگ دستایی بشیم ک هیچوقت لمسشون نکردیم :)🥺🐣رنگین کمون هفت رنگ داره🌈 ب خاطر اینکه بی تی اس هفت عضو داره😻💜تموم دنیای من اینه:یه کنسرت🎤🎵یه آرمی بمب🙂و هفت پسر با صدای بهشتی💜:)بهشون که احترام میزارم فکر میکنن لایق احترامن! نه عزیزم، مارو بنگتن دُرُست تربیت کرده!😏👊🏻همیشه اینو یادم میمونه ک خودمو دوس داشته باشم، اینو اون هفتا پسر فوق العاده یادم دادن💜🌈من یه سیارم🌎 که ۷ تا خورشید داره💜🫂(💜💫bts your like the world to me)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خیر باشه حتما میشه

اون یکی تاپیک ترکید

حست میگه ایندم چطور؟ 

ی احتمال کوچولو

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2728
اونم من دوست داره؟  چه مشکلی مثلا؟ درچه مورد منظورتونه؟

دوست داره ولی نه به اندازه ی اولا 

ی مشکلی که باعث جدایی‌تون شه

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست
دوسش داری ولی ممکنه تو آینده یکم ب مشکل بر بخورین

منم بگو کار شوهرم میگیره؟ بدهیمونو کی پس میدیم

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه
سلام روزتون بخیر خوبین؟ ممکنه به سوالم جواب بدید؟ من میتونم مهاجرت کنم؟ کدوم کشور تشکر،،،براتو ...

سلام ممنونم 

بله احتمالا ب یکی از کشور های آسیا

2740
دوست داره ولی نه به اندازه ی اولا  ی مشکلی که باعث جدایی‌تون شه

چرا به اندازه اولا دوسم نداره؟ دلیلش چیه؟ 

این مشکل از طرف منه یا اون؟ 

جدا میشیم یا حل میشه

بهم شک هم داره تو رابطمون؟؟ 

عزیزم میشه بگی سه شنبه به اون شخص مدنظرم زنگ بزنم خبرای خوب میشنوم یابد زنگ بزنم یانه  عشقم به ...

زنگ بزن 

فک کنم خبری میشنوی که نه خوشحالت کنه نه ناراحت

اون یکی تاپیک ترکید حست میگه ایندم چطور؟  ی احتمال کوچولو

آینده ی خوبی داری 

اگه تلاش کنی ب هر چی که بخوای میرسی

یه حسی بهم میگه بهت فکر میکنه،دیگه نمیدونم  اکثرا احساسم درسته  الانم همچین حسی سراغم او ...

عزیزم به منم بگو دوسم داره واقعا؟ 

باهم آینده ایی داریم؟ 

تو رابطمون شک داره بهم؟ 

2706