2737
2739
عنوان

میشه بیاید قرراره بعد عروسی بریم طبقه بالا مادرشوهرم اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 3379 بازدید | 164 پست
امان از جاری خودچس کن باعث میشن ما ادم بده بشیم جاری منم تو خونه مادرشوهرم هی کار میکنه باعث شده ماد ...

مردم خوشون چش دارن میبینن با این چیزا ابرو نمیره اوخهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثلا چکار کنم؟

تودست وپاشون نباش......زندگی خودتابکن ...هر روزهرروزنروپایین .....کمتربرو....توتصمیماشون دخالت نکن.....ب شوهرتم حق دخالت بین تووخانوادشونده....وقتی همشون جمعن شماهم برو....

☹️کاش خلاص بشیم من خیلی ب جدایی فکر میکنم همش میگم من مگه چندبار این روزای جوونی رو تجربه میکنم ک ای ...

من ک قید شوهرم رو زدم بود و نبودش برام فرقی نداره اصلا دلم نمیخواد واسه خونم چیزی بخرم یا تغییری بدم خونمو دوست ندارم شوهرم ی ادم بی عرضه ی خاک برسر ک اگ مادرش نبود عرضه هیچ کاری رو نداشت

اشتباهه  من الان ۴ساله بالاسرشونم خودشون فکر میکنن بهترین خانواده شوهری هستن ک ادم میتونه داشت ...

خدایی تو منی یا من توام 🤥🤥دلم جدایی میخواد من ۵ ساله بالاسرشونم 

اگه میخای زتدگی کنی نروکنارخونواده شوهر.ازالان میگم خداصبرت بده واقعاسخته واقعاسخته واقعا سخته.زندگیاجهنم میکنن براادم.چجوری بهت بگم نرو.هفت جدواباد ادم راروزی هزارررربارمیارن جلوچشماهاش.

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
2738
شوهرم حس میکنم زیاد واسش مهم‌نیست بهشم‌گفتم‌کی قراره جداشیم‌گفت بستگی به شرایط داره بتونیم کنار بیای ...

تجربه ثابت کرده مردا اولش میگن که اول بریم خونه مادرم اگه سختت بود میریم جای دیگه، به موقعش میزنن زیر حرفشون

خدایا خودتو ازم نگیر...

ببین هرکی نظر خودشو داره ولی من با مادرشوهرمم کاملا راضیم مادرم ازم دوره همیشه کمکم کرده کارای خودشو که میکنه میاد کارای منم میکنه زمین داریم و کم کم میسازیم ولی من مشکلی ندارم بیرون برم حتی نصف شب نمیگه کجا میزید مگه اینکه برم چن روز جایی بگه نگران شدم مثل دختر خودش باهام رفتار میکنه

دخترم همه زندگیمه😍😍
عروس ما طبقه ی بالای مادرم اینا زندگی میکنه،دو ساله،ببین حتی هفته ای یه بار هم نمیاد پایین،ماهی یه ب ...

عزیزم حق بده ک اونم دلش میخواد مستقل باشه من بزرگترین ارزوم تو زندگیم اینه ک جدا شم منم هروقت خودشون دعوت کنن میرم شوهرم ولی شبا میاد ۱۰ دیقه میره بالا ولی خب آدم دوس نداره دیگ 

چ عالییی چطور تو مشتت گرفتیش😂😂

شوهرم اخلاقای زشت مومانشومیدید...متوجه میشد ک مقصراونه.....من ازهیچ کاری واسشون دریغ نکردم باجون ودل انجام دادم وقتی شوهرم اینارومیدید....کم ترازاین ازش توقع نمیرفت....

شوهرم حس میکنم زیاد واسش مهم‌نیست بهشم‌گفتم‌کی قراره جداشیم‌گفت بستگی به شرایط داره بتونیم کنار بیای ...

ببخشید خیلی دهن بین شوهرتیو به حرفش اونم الکی گفته مسلمن بلند نخواهد شد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب