2733
2739
عنوان

تا به حال شده به خاطر قیافه ولتون کنن یا تحقیرتون کنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 82 پست
مژه رو چون نماز میخونم نمیتونم بزنم اما کرم رو میزنم ولی دست و پامو چیکار کنم

یه عکس از دستت بده

برو کرم پودر دائمی ارایشگاه برات بزنه انگار یه سر استوریی دیدم۲,۳ درجه رنگ پوست رو باز میکنه

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارتودنسی کن

کردم فایده ندلش

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
یه عکس از دستت بده برو کرم پودر دائمی ارایشگاه برات بزنه انگار یه سر استوریی دیدم۲,۳ درجه رنگ پوست ...

تاثیر نداره عزیزم من خودم آرایشگاه کار می کنم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2728
تاثیر نداره عزیزم من خودم آرایشگاه کار می کنم

اها نمیدونم

برو دکتر برات کرم خوب بنویس رنگ پوستت باز میشه فکر کنم

یه عکس از دستت بده برو کرم پودر دائمی ارایشگاه برات بزنه انگار یه سر استوریی دیدم۲,۳ درجه رنگ پوست ...

برو عکسو ببین پاک کنم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
برو عکسو ببین پاک کنم

کجاس؟؟؟

2740