2733
2734
چطور وقتی اعتقادی به خدا ندارید با این روش ها کار میکنید؟  ما توسط یک نیروی مافوق محافظت میشیم ...

خدا باید یک نشونی ای بده باید کاری کنه باید معجزه ای بشه که من بهش اعتقاد داشته باشم نه؟؟

خدا وجود نداره یه توهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی عجیب نیست نتیجه کارهاتون رو از جانب خودتون بدونید چون اصولا این مکتب آدم رو به سمت اومانیسم سو ...

من تاپیک های ساب رو دنبال میکنم 

بعضی ها میگفتن که شیطانی هستو اینجور چیزا

من واقعا ترسیدم 😂

باید از جای معتبر گیر بیاری

ولی فکر کنم قانون جذب باشه بیشتر

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2728
من تاپیک های ساب رو دنبال میکنم  بعضی ها میگفتن که شیطانی هستو اینجور چیزا من واقعا ترسیدم 😂 ...

قانون جذب هم خالی از اشکال نیست عزیزم

✔️اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم ...چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد.وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..دکتر علی شریعتی                 خاک باش! علی ابوتراب است ....                                      هستم؛ به میزان معرفتم به حقیقت... و نیستم به میزان دور بودنم از آن...«‏اللهم أرح قلبه فهو وقلبه في قلبي.»   محبوب من!من با شما حرف‌هایی دارم که با کلمات نمی‌شود گفت؛درمانش،دیدار است... 💔! -#بےݩواےحسیݩ              درباره‌ی من: هیچم در این وادی حیران محل سکونت: شهر عمه‌ی سادات( عمه‌معصومه‌سلام‌الله علیها:)))) علایق: نوشتن برای خودِ مخدوشم، غرق‌شدن در اعماق کتابی ژرف؛ اگر قرآن و نهج‌البلاغه و کتب فلسفی باشد نیکو‌تر است! به خدا و رسول و اهل بیت و نائب خلیفه‌اش بر زمین نیز علاقه‌ی فراوانی دارم. موسیقی مورد علاقه: هر سازی که احساسات خوبم را به غلیان آورد ...در گوش برگ‌های افتاده می‌خواند؛ نگاهم را از شما بر نمی‌دارم. که اکنون،زینت زمین شده‌اید.خدای مهربان افتاده‌ها! می‌شود من هم با برگ‌ها، بیفتم به پایتان؟ برگرفته از آیه‌ی ۵۹ سوره‌ی انعام      گفت: اگر بروم چه؟گفتم: آن‌گاه تو اولین وطنی هستی‌که ساکنانش را ترک می‌کند!سعید_انصاریان   لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي كَبَدٍ‏که ما انسان را در رنج آفریدیم..🌱سوره بلد_آیه ۴ مارا در بازارچه ی رنج می گردانند‏و هرکس را به اندازه وسع خَریدَش ‏رنج می دهند..!

کد های کیهانی چطورین 

کد کیهانی که میخوایم رو، بنویسیم رو کاغذ و آتیشش بزنیم و خاکسترش بریزیم تو  آب روان و... فقطم یه بار کافیه..

یا هرروز ۳۴ الی ۴۰ بار پشت سر هم بخونمیش به مدت ۲۱ روز یا مثلا یه بار ۳۴ الی ۴۰ بار بخونیم بعد ۲۱ روز بعدش نتیحه میگیریم..؟

گیج شدم😰 چیکار باید کرد دقیقا؟

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
2738
نو اعتقاد راسدی اگع واقیع چرا تا حالا کسی نتیجع نگرفدع؟

کی گفته نتیجه نگرفته؟ 

من خودم دو بار نتیجه گرفتم

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...
اون ادم چقدر احمق بوده 

یه نفر نبود 

خیلیا گفتن

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
اولا اینکه ساب رو باید حداقل ۴ تا ۶ ماه گوش کنی اونم هرروز و هشت لیوان اب باید بخوری حتما مرتب انجام ...

ببخشید همزمان میشه دو یا چندتا ساب رو تو یه دوره باهم گوش داد ؟؟؟ 

آرزوی قشنگترین ها برای تویی که داری اینو میخونی گلی ❤🌱
2706