2737
2739
عنوان

لازمه الان برم دكتر زنان براي سونوگرافي

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
[QUOTE=212710209]من یه روز قبل موعد رفتم[/QUOT از نزديكيت چندروز ميگذشت بتا مثبت شد بردي دكتر ديد

خب آدم تو یه ماه یکبار که رابطه نداره و مشخصم نیست کدوم رابطه باعث شده باردار بشی

شما باید از اول پریودت حساب کنی 

دکترم کاری به رابطه ات نداره از همون حساب میکنه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خب آدم تو یه ماه یکبار که رابطه نداره و مشخصم نیست کدوم رابطه باعث شده باردار بشی شما باید از او ...

حسااب كردم از روز اول پري تا الان ٢٨ روز ميگذره اما منشي گفت زوده الان ازمايش نده گيجم كرد

حسااب كردم از روز اول پري تا الان ٢٨ روز ميگذره اما منشي گفت زوده الان ازمايش نده گيجم كرد

معمولا میگن بعد موعد.

اما من وقتی دیدم چهارتا بی بی چک مثبت شدم دیگه رفتم من پنج روز قبل موعدم بی بی چک زدم و هر روز تست میکردم

تا یک روز قبل موعد

معمولا میگن بعد موعد. اما من وقتی دیدم چهارتا بی بی چک مثبت شدم دیگه رفتم من پنج روز قبل موعدم ب ...

منم بي بي چك پريروز گذاشتم مثبت شد فرزاش گذاشتم باز مثبت شد ميگم عجله نكنم امروزم بي بي چكم بزارم مثبت شد چندروز بعد برم آزمايش

2738
منم بي بي چك پريروز گذاشتم مثبت شد فرزاش گذاشتم باز مثبت شد ميگم عجله نكنم امروزم بي بي چكم بزارم مث ...

اره واسه اینکه خیالت راحت بشه بزار همون سوم چهارم

ممنون خيلي حساس شدم خواهرم كله پاچه درست كرده برام اما نميخورم ميترسم ضرر داشته باشه

نه کله پاچه ضرری نداره