2737
2734
عنوان

من جن دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7718 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولین بار ک جن دیدم تازه عروسی کرده بودم سه ماه بود باشوهرم بحث کردم جداخوابیدم پیش خانواده شوهرم زندگی میکردیم نصف شب احساس سرمای عجیبی کردم حس کردم یکی داره نگام میکنه ترسیدم تا چشمام بازکردم یه چیز سیااااه پشمالو ک فقط گردی چشماش معلوم بود خیلی هم کوتوله بود عمودی وایساده بود دقیقا بین زمین وهوایجوره عاشقانه نگام میکرد وقتی جیغ زدم گفتم تودیگه چی هستی صداموبعد چندثانیه شنید انگار بخودش اومد مثل برق وباد ردشدازتوبدنم جوری ک پرت شدم سمت راست بدنم تب ولرز شدیدی کردم شوهرم آب بهم داد خوردم رفتم پیشش خوابیدم صبح ک بیدارشدم زیر بالشم هرچی نخ وسوزن و دکمه بود پیداکردم ب شوهرم گفتم ایناچین گفت خودت دیشب گفتی اینارو بزار زیر بالشم درحالی ک اصلا من چنین چیزی نگفته بودم

بعد ۵سال ک باردارشدم دوباره نصف شب چنان سوتی زدن بغل گوشم جوری ازخواب پریدم وفرارکردم خوردم ب تلویزیون همه چیز پخش زمین شد وسطای بارداریم بودم ک باز دیدم یکی تکونم میده بیدارشدم دیدم یه زنه وایساده بالاسرم اینقد غمگین بودلاغربلوز ودامن پوشیده بود قدشم بلند بود سریع شوهرم ازخواب بیدارکردم قرآن گذاشت بالاسرم دوباره ساعت پنج صبح زد روشونم ازخواب بیدار شدم بازدیدم همونجوری داره نگام میکنه ولی عجیب بود حس امنیت داشتم ازش نترسیدم حس کردم ازم محافظت میکنه بعدش ازهمسایه هام شنیدم ی زنی ک خونشون دیوار ب دیوار خونمون بود بخاطر تهمت خودشوآتیش زد ۶ماهه هم حامله بود

2738
بعد ۵سال ک باردارشدم دوباره نصف شب چنان سوتی زدن بغل گوشم جوری ازخواب پریدم وفرارکردم خوردم ب تلویزی ...

وای مث فیلمای ترررسناکههه

اینجا که میگی احساس سزما میکنی وقتی جن کنارت باشه انگار هوای اطرافت سرد شده 

اما من به شکل خودشون تو واقعیت ندیدم یکی از دعا کنا گفته بود جنی که همراته جن عاشق اونا که تو خواب دیدم سه تا بودن یعنی چی :-(

یا خود خداااا

الان تواین خونه ک زندگیم میکنیم ۸ساله مستاجریم پسرم تا سه سالگی دستم میگرفت میگفت بیا عمو اینجاست میکشوندم توآشپزخونه میگفت نگاش کن اینجاهه دقیقا بغل کابینتارو نشون میداد جالب اینجاست پسرداداشمم ازپسرخودم یک سال بزرگتره اونم دقیقا چیزی ک پسرم بم میگفت رو میدید اینقد ازترس گریه میکرد ک کبودمیشدزنگ زدم ب صاحب خونه گفت آره دخترمم همیشه میدید ولی کارش نداشتن واینم بگم پشت خونه هامون قبرسون قدیمی هم هست کلاهمه محله میبینن براشون عادی شده ولی من خیلی ازپسرم میترسم

الان تواین خونه ک زندگیم میکنیم ۸ساله مستاجریم پسرم تا سه سالگی دستم میگرفت میگفت بیا عمو اینجاست می ...

وااای  چقد بددد

من فقط در و  پنجره باز و بسته میشد خودشو نشون نمیداد 

نمیدونن چرا خودشو مثل خانوادم میکنه 😢

خییییلی میترسم من اصصصلا شب خواب نمیرم  من خیییلی میترسم میترسم مریض شم 

عشقم  همش بهم میگه توهماته و فک میکنه مریضم اما اون لااقل بعد مدت ها باور کرد ومامانم و بابام ...پیش بقیه گفتم میگن مریضی هووف

وای مث فیلمای ترررسناکههه اینجا که میگی احساس سزما میکنی وقتی جن کنارت باشه انگار هوای اطرافت سرد ش ...

اذیتم نکرد فقط داشت نگام میکرد مادرشوهرم گفت شوهرم وقتی کوچیک بوده خونشون روستاست گفت میدیدم کلی بچه کوچیک دورش گرفتنه باهاش بازی میکنن گفت سریع بغلش کردم وازخونه فرارکردم گفت دوباره چندین بار تکرار کردن همین کارو بعد گفت ی شب توخواب سه تا بچه کوچیک دیدم گفت یکی بهم گفت این سه تابچه بچه های پسرتن ک نمیزاریم زنده باشن گفت یکیشون خوشگل چشماش آبی خودشم بور دقیقا الان سه تا بچه ازدست دادمه یکیشون سه ماه پیش بود دخترم تو۷ماهگی دنیا اوردم نموند برام بور و چشماش آبی بودن😭😭😭😭😭😭

وااای  چقد بددد من فقط در و  پنجره باز و بسته میشد خودشو نشون نمیداد  نمیدونن چرا خ ...

درکت میکنم ولی من اندازه شما اذیت نبودم باورت میشه صاحب خونه گفت رزق وروزیمون خیلی زیاد میشد الان شوهرم حقوقش یک وهشتصده ولی خداروشکر خیلی برکت داره خونه برامون طوریکه فامیل تعجب میکنن میگن شماک حقوق شوهرت خیلی کمه جوری شده باید قایمکی بقیه وسیله ای چیزی بخریم ازترس حرفاشون

2706