2737
2739
بچه داداش من....حرف میزنه ها اجی هرر چیم بهش میگی قشنگ انجام میده فقط سنگین حرف میزنه مثلا میخاد ...

ببین من برادرم خیلی دیر حرف زد 

بردیم گفتار درمانی 

گفت اگه حروف، و صدا ها (اَ،. اِ، ای، اُ) رو می گه 

مشکلی نداره 

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی فدات؟؟؟؟ یغنی چی نمرده ولی نیست؟؟؟؟

راستش سرراه گذاشته شده 🥺

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو ده سال بعد به دنیا میاره ، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می کنه و اولین بچش رو سال بعدش به دنیا میاره، یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل میشه ولی پنج سال بعدش کار می کنه یکی بیست و نه سالگی فارغ التحصیل میشه و بلافاصله کار مورد علاقشو پیدا می کنه یکی سی سالگی رئیس شرکت میشه و چهل سالگی فوت می کنه یکی توی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت میشه و تا نود سالگی زندگی می کنه ، تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر ، تو توی زمان خودت زندگی می کنی پس آروم باش ، از زندگی لذت ببر خودت رو با دیگری مقایسه نکن 
هیچوقت به خدا نگو چرا هیچوقت خداروشکر کن و مطمئن باش ی روز دلیل همچیو میفهمی عمر اون دختر همیقد ب ...

یه روز یعنی اون دنیا اجی؟؟؟؟

اون روزه ک قرارع بفهمیم

کسیکه ظلم میکنه چراااااا ب جزای اعمالش نمیرسع

چرا تاوان نمیده کیع؟؟؟

2731
یه روز یعنی اون دنیا اجی؟؟؟؟ اون روزه ک قرارع بفهمیم کسیکه ظلم میکنه چراااااا ب جزای اعمالش نمیرسع ...

اره عزیزم 

عزیزم ۹۰ درصد تاوانارو ما نمیبینیم

ما از درون هیچکی خبر نداریم

ولی گاهی بدی های ی نفر انقد زیاده که خدا فقط میزاره اون دنیا درست و حسابی به خدمتش برسه

صلوات میفرستم برای برادرتون

خدارحتمش کنه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
یعنی چی قربونت؟؟؟؟ کی گذاشتش سر راه؟؟؟؟ میشه تعریف کنی گلم

مادر و پدرم رابطه نامشروع داشتن 

قبل ازدواج 

حاصلش شد خواهرم 

برای آبرو سرراه گذاشته شد... 

آره بمیرم براش خیلی سخته   خودش همه کارهای داداشم را کرد خودش کفن... انجام داد چون نمی گذ ...

وای خدا مرگم بده😭😭😭😭

بخدا ک نمیخاست اون تصویر از مریضیع داداشتون بمونه تو ذهنتون و تا قیامت بدتر نسوزید

کاش عکس داداشت مرحومت رو داشتی میفرستادی میدیدمش 

نمیدونم چرا حمزمو توش می بینم😭

2738
منظورت قبل از ازدواج بوده گلم؟؟؟؟؟؟

بله

اره عزیزم  عزیزم ۹۰ درصد تاوانارو ما نمیبینیم ما از درون هیچکی خبر نداریم ولی گاهی بدی های ی ...

مرسی قربونت🥀🙏🖤

قربوتت محبتت ک هدیع تولده حمزمو دادای امشب اجی

خدا رحمتش کنه

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
پس چطور تو‌شکمش نگهش داشت ۹ماه اجی؟؟؟؟ کسی نفهمید؟؟؟؟ الان هیچ‌خبری ازش ندارید

دو خانواده مادر و پدر فهمیدن 

مادربزرگ مادری خیلی اصرار بر این کار داشت 

نه متاسفانه 

خودم آدرس و... رو در آوردم تا خودم پیداش کنم 😔

2706