2737
2734

سلام 

خانم ها  بچه من ۵ روزشه  ، هم شیر خشک مصرف میکنه هم شیر خودم رو ، 

الان زردی هم گرفته متاسفانه پر از استرسم،  اعصابمم بهم ریخته بعد زایمانم 

خانم ها مشکل اینجاست  مدفوع بچم شول و سبز لجنیه ، تو روزم ده بار مدفوع داره     ایا طبیعیه؟؟؟؟سرما خورده یا شیر خشک‌بهش نساخته یا هر چیز دیگه ای؟؟؟؟؟

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس شکمش و ببند .. بعضی وقنا بچه از سردی هم  مدفوعش سبز میشه . همین ک تند تند مدفوع داره خوبه زردیش زود برطرف میشه. 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728

اگه چند دقیقه بعد مدفوع کردن بازش میکنی میبینی سبزه طبیعیه، به خاطر آهن حالا چه شیر مادر چه شیرخشک هر دو داره . اول زرده بعد سبز میشه

اگه در دم که مدفوع میکنه، همون ثانیه ها! میبینی لزج و سبزه ممکنه حساسیت به شیرخشک یا چیزی که خودت خوردی باشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738

زردی بچه هم ب تغذیه خودت بستگی داره چیز هایی ک طبع گرم دارن مصرف نکن و برعکس چیزهایی ک‌طبع سرد دارن مصرف. کن بچه پسر معمولا زردی دارن

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی

عزیزم طبیعیه 

مدفوع نوزاد شله مثل اب

پسر منم روزی ده بار مدفوع میکرد

نگرانرنگش هم نباش

فقط رنگش رو من از دکتر پسرم کوچیک بود پرسیدم گفتمشکلی نداره 

حالا ی روز کامل شیرخودتو بده ببین نغییر میکنه

ولی روزی ده بار عادیه اصلا نگران نیاش 

خب خیلی تازه اس😍 اره تا چند وقت مدفوعش همینه.کم کم خوب میشه نگران نشو.تحت نطر دکتر باشه واسه زردیش و اینکه شیر خودت زود بهترش میکنه .

من از سال ۹۰ اینجا بودم.کاربریم رو لغو کردم الان با کاربری جدیدم اومدم شناسایی نشم🥰😎

عزیزم ممکنه به خاطر سرماخوردگی باشه اما تجربه من از ندفوع سبز نوزاد و تعداد دفعات زیاد، آلرژی بوده.

و آلرژی ممکنه حتی به شیرمادر هم باشه به خاطر غذاهایی که میخوری.

اول آرامشتو حفظ کن زردی درمان میشه اکثر بچه ها میگیرن.

بعدشم واسه احتمال آلرژی ببرش دکتری که در این زمینه مهارت داشته باشه. با آزمایش مدفوع میفهمن که آلرژی داره یانه. اگر هم داشت یا بهت پرهیز غذایی میدن یا اینکه میگن شیرتو قطع کنی و شیرخشک ضدآلرژی بدی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببر دکتر قطره میده برا رفع زردی.نگران نباش خوب میشهـخنکی باید بخوری و هی شیر خودتو بهش بدی که دفع کنهـــ..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

دفع  زیاد اوالا عادیه    عناب بشکن  بریز تو اب جوشیده یخ شده  یه شب بزار بمونه بعد بهش بده بخوره

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2706