2733
2739
عنوان

صدا قشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1912 بازدید | 79 پست

ارهههههه😐😐😂😂

خودم به شخصه یه پسره رو ندیدم ولی به شدتتتتت عاشق صداش شدم😢😬😬😬

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 پیش اومده برات؟

اره رل قدیمی من عاشق صدام بود 

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
ارهههههه😐😐😂😂 خودم به شخصه یه پسره رو ندیدم ولی به شدتتتتت عاشق صداش شدم😢😬😬😬

بعضیا صداشون محشره ولی قیافه....💔😜

کلا اکثر پسرا صداشون خوبه........اگه لحجه نداشته باشن😁البته بعضی لحجه ها قشنگه

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
🤣🤣🤣دقیقا آنوقت دوس پسر الانم اسکول میگه صدات نازکه 🙄😂

اخه من موندم صدای من چ جذابیتی داره..صدام خیلی بچه گونس تا الان همه میگفتن واسه برنامه کودک خوبه و انگار صدای ی بچه اس..ولی الان کسی ک باهاش آشنا شدم همش میگه اصلا تایپ نکن فقط ویس حتی یه اره رو.کلا واسه صدام عزیز شدم واسش🤣😅

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2738
یعنی چی؟؟😆

داشتیم دخترا با صدای یک پسر تحت تاثیر قرار بگیرن 

ولی وقتی پسر بگه صحبت کن بیشتر باید بگم خوب فیلم بازی میکنه

به هر حال به قول شما دخترا چه پسرای کیوتی هستن که صداتون رو دوست دارن ما هم باور کردیم🤣🤣

یک مرد ولی ضد مردان سرزمینم
اره رل قدیمی من عاشق صدام بود 

عزیزم😊..عشق اول منم .روزی چن بار زنگ میزد .دم ب دقیقه.

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
تو خیلی خوبی ،😐😐😐😐

🥺🥺🥺 خیلییییی خوبه لامصب 😬

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
ربطی نداره

خب باشه🤣🤣🤣

بعضیا صداشون محشره ولی قیافه....💔😜 کلا اکثر پسرا صداشون خوبه........اگه لحجه نداشته باشن😁البته ب ...

😂😂😂😂😂 ایشالا این یکی قیافشم‌خوب باشه😬

2706