2737
2734
نمی‌دونم دیگه،تاجایی که در مورد منه و حق منه باید میدونستم،فقط امیدوارم حقی ناحق نشده باشه درموردم

میشه یه سوال بپرسم؟

اصلا اجباری برای جواب دادن نیست

شما چند سالتونه؟

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
نزدیک ب دوساله که اول صبح ها حالت تهوع دارم اما بعد یکی دو ساعت حالم خوب میشع اما امروز از اول صبح ا ...

سرفرصت حتما هم یه آزمایش هم سونو بشین ....اگ‌تب دارین یا بیحالین تست بدین بعدش

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه یه سوال بپرسم؟ اصلا اجباری برای جواب دادن نیست شما چند سالتونه؟

آره میشه سعی میکنم شفاف جواب بدم

من چندماه دیگه۳۵سالم میشه و خودم هم مخالف حضور خودم در چنین فضاهایی هستم و می‌دونم درست نیست ولی بنا به شرایط خودم این نادرستی رو انتخاب کردم

کاربر آقا👤
آره میشه سعی میکنم شفاف جواب بدم من چندماه دیگه۳۵سالم میشه و خودم هم مخالف حضور خودم در چنین فضاهای ...

آها شما همون کاربری هستید که گفته بودید حق طلاق رو 

به خانمتون نمیدید؟

متاهل/ کار کسی که به اونی که بهش خیانت شده میگه تحمل کن و تشویقش میکنه به تحمل کردن به مراتب زشت تر از کار کسیه که خیانت میکنه 
2731
آها شما همون کاربری هستید که گفته بودید حق طلاق رو  به خانمتون نمیدید؟

من که یکجایی مطرح کردم ،گفته بودم من نمیتونم قبول کنم چون با فرهنگ و عرف موجود سازگار نیست و دلیل شخصی خودم هم این بود واسم قابل پذیرش و تحمل نیست قبول کردن این موضوع ،حالا شاید کسی بخواد قبول کنه دست خودشه

کاربر آقا👤
من که یکجایی مطرح کردم ،گفته بودم من نمیتونم قبول کنم چون با فرهنگ و عرف موجود سازگار نیست و دلیل شخ ...

آها پس اشتباه نکردم

آها پس اشتباه نکردم

چیزی که خودتون فکر میکنید و خیال میکنید رو من نمیتونم تشخیص بدم یا حدس بزنم.

منم اشتباهی نکردم که بخاطرش ناراحت باشم

اگر دوست دارید نینی یار تگ کنید اونا به همه چی همه آگاه هستن،میدونن من کار خطایی داشتم یا نه،به خصوصی ها سر بزنن ببینم من خطایی داشتم تو این سایت و فضا و بهتون اعلام کنن نتایج رو

کاربر آقا👤
2738