2733
2739
عنوان

۵ ساله همسرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 57 پست
چرا شغل داره شهر دیگه کار میکنه ماهی یه بار میاد ۲۹ سالشه من ۱۷ هردو متوسطیم و‌همسایه هم هستیم

این همه اختلاف سنی یکیش همینه باعث میشه حرف هم رو متوجه نشید بهش میگغتی خونتون بره همون شهر که کار میکنه حتی شده تو زیر زمین 

چرا شغل داره شهر دیگه کار میکنه ماهی یه بار میاد ۲۹ سالشه من ۱۷ هردو متوسطیم و‌همسایه هم هستیم

عزیزم ناراحت نشو از حرفم ،خدب معلومه با ۱۷سال سن شما هم خیلی ایرادات تو زندگی زناشویی داری که طبیعیه ،واینو بدون طلاق وجدایی از بچه هم خیلی سخته ،سعی کن بدون غرض ورزی خواسته های هم رو بشنوید ویاد بگیری چطور شوهرت رو به سمت خودت بکسی تا کم کم از خانواده اش جدا بشه وبه طرف تو بیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ناراحت نشو از حرفم ،خدب معلومه با ۱۷سال سن شما هم خیلی ایرادات تو زندگی زناشویی داری که طبیعیه ...

اصلاااا فایده نداره کلا اینا خانوادگی اینجوری هستن میگن با هیچکی رابطه نداشته باشیم جاریم ۶ ساله نزاشتن‌بره خونه باباش میگفت من حتی نمیدونم قبر بابام کجاس این‌هم میخواستن من اینجوری شم ک‌قبول نکردم و مادر شوهرم و برادرشوهرم‌ازم بدشون اومد

اصلاااا فایده نداره کلا اینا خانوادگی اینجوری هستن میگن با هیچکی رابطه نداشته باشیم جاریم ۶ ساله نزا ...

با نظر خانواده ازدواج کردی ؟؟؟؟؟ازشون شناخت نداشتید ؟؟؟؟؟ قهر کن یه مدت اومد دنبالت بگو میخوام بیام همون سهری که کار می کنی ،باور کن مستقل ودور از خانواده اش باشید خیلی خیلی بهتره

2728
با نظر خانواده ازدواج کردی ؟؟؟؟؟ازشون شناخت نداشتید ؟؟؟؟؟ قهر کن یه مدت اومد دنبالت بگو میخوام بیام ...

این قهرو هم انجام دادم ۶ ماه قهر کردم تا حد طلاق هم رفتیم اومد گریه و التماس و از خانوادش جدا شد تو یه حیاط بودیم دیوار کشید دروازه جدا کرد جدا شدیم من قطع رابطه کردم نرفتم‌خونشون ولی همسرم و بچم‌میرفت

این قهرو هم انجام دادم ۶ ماه قهر کردم تا حد طلاق هم رفتیم اومد گریه و التماس و از خانوادش جدا شد تو ...

پس ببین می تونی یه چیزهایی رو درست کنی ،بگو خسته شدم از این تنهایی وامد ورفتن هات خونه بگیر بریم همون شهر ،یه خورده مهربون باش باهاش حرفشو گوش کن ولی تو سری خور نباش ،از کی حساب میبره اونو واسطه کن 

همش الکی همش سر خانوادشه اونا یادش میدن این میاد دیوونه میشه کلا فایده نداره با حرف قهر دعوا با همه ...

یواشکی زنگ بزن مثلابه دایی همسرت خاله همسرت یه نفر که خانواده شوهرت قبولش دارن و حرف شنوی دارن و بگو تلفن شما را نادیده بگیرن و از طرف خودش بره خانواده شوهرت را نصیحت کنه و اگه میتونید یه جدت دور از خانواده ها زندگی کنید مثلا یه محله دیگه یه شهر دیگه . صبوری کن .طلاق هم مشکلات خودش را داره 

2740

از بس شما خانومی،فهمیده ای

الهی که ریشه خونواده ش از رو زمین کنده شه،ریشه همه خانواده های اینجوری،خدا لعنت کنه همشونو

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
یواشکی زنگ بزن مثلابه دایی همسرت خاله همسرت یه نفر که خانواده شوهرت قبولش دارن و حرف شنوی دارن و بگو ...

کجای کاری‌مگه مادر شوهرم‌میزاره با همه فامیلا قطع رابطه کرده هم‌فامیلای‌خودش هم فامیلای پدر شوهرم