2737
2734
عنوان

تحرک صفر اسپرم کیا تجربه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1842 بازدید | 38 پست
یا خدا....منم ماه پیش واسه اولین باز اقدام کردم و  حامله نشدم تازه ۸ روزم جلو افتاد پریودم ...خ ...

اگه سنتون زیاد نیست شش ماه تا یکسال  طبیعیه..،وای واسه اینکه خیالتون راحت بشه اگه تا سه ماه دیگه باردار نشدین همسرتون آزمایش بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز وارد ۲۵ نشدم

سنتون زیاد نیست خودت و همسرت خودتونو و تقویت کنید بدون فکر و خیال اقدام کنید انشالله باردار میشین چون استرس سمه واسه بارداری ،من با اینکه همسرم مشکلات زیادی داشت واسه دومی چون بی خیال بودیم و استرس نداشتیم طبیعی باردار شدم

2731
اصلا ربطی بهم ندارن هیچ مشکلی توی رابطه جنسی ایجاد نمیکنه.برادرت چرا عمل نمیکنه؟

برادرم عمل کرده، ولی میگه خوب نشده و باز عود کرده و دیگه اینکه من نمیتونم 

رابطه داشته باشم 

والا به من ومادرم این حرفها را زده و با همین دلیل ازدواج نمیکنه گفتم اینجا خانمهایی که شوهرشون اینجوری پس چطوری رابطه دارن، که احتمالا برادرم داره ما را دور میزنه که زن نگیره 🤦‍♀️

برادرم عمل کرده، ولی میگه خوب نشده و باز عود کرده و دیگه اینکه من نمیتونم  رابطه داشته باشم&nb ...

بله احتمالا داره از زن گرفتن طفره میره 😅 چون شوهر منم واریکوسل داره اصلا ربطی بهم ندارن

2738