2733
2739

زن زندگی صرفا نیاز نیست خصوصیاتی که بعضیا میگن داشته باشه همه خانوما زن زندگین فقط ممکنه شرایطی پیش بیاد که نتونن یا نشه ادامه بدن یا مثل یه زن دیگه رفتار کنن. این افکار بنظرم زن ستیزیه فاز فمینیست ندارما فقط میگم قدر خودمونو بیشتر بدونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب خانمی ک هر روز ناهار درست کنه  خونش مرتب باشه  چندتا بچه قدو نیم قد داشته باش  و ...

رباته

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731

بشور بسابه کلفتی خانواده شوهرم کنه با خانواده خودش رفت و آمد نکنه پول نخواد مهریش ی سکه باشه اونم ببخشه  زبون بسته باشه بچه پس بندازه  خوشگل باشه باباش پولدار باشه و منت دامادو بکشه بچه سن باشه 

وووی  بیخیال بابا    

مزاح بود گل

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟
2740
چاق باشع و آشپزی خوب باشع

چرا چاق اونوقت؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
به زن با شخصیت،هنرمند، دلبر، با مدیریت اقتصادی و رفتاری خوب،اهل مطالعه و زیرک، مراقب خودش هست و عذت ...

دقیقاً خصوصیات من و گفتی، باریکلا 🤭😘

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺
من همه رو دارم حتی بیشتر فقط احترام به خونوادشو ندارم😄

اون خیلی مهمه 

نباشه ک نمبشه

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
ب خانمی ک هر روز ناهار درست کنه  خونش مرتب باشه  چندتا بچه قدو نیم قد داشته باش  و ...

وکار داشته باشه چی؟؟

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
الهی شما زخم خورده ایی 

بله. البته نه فقط خودم خیلی مردها دیدم که مادرشون بت زندگیشون بوده اینجور مردها نباید زن بگیرن بقیه هم بدبخت کنن 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706