2733
2734
عنوان

دوست تازه نامزد کرده من😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 113 پست

تو عجیبتری عزیرم 🙄با اولین بی احترامی ک دیدی باید دیگ نه پیا می میدادی نه سراغی میگرفتی تا بفهمه بهت برخورده وعذرخواهی کنه

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پرتش کن از زندگیت بیرون و دیگه ولش کن

مثل اشغالی که میذاری دم در و دیگه بهش سر نمیزنی

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
جو گرفتش بیخی😐😂

متاسفم واسش ..تا دیروز اشک میریخت مث چی من اجیش بودم الان جوابم این شد

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
دوست منم مثل دوست توعه😂شب عروسبش بلاکم کرد

واقعا نمیفهمم چرا اینکارو میکنن😐

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2740

همه همینطوری ان بعد یه سال وقتی می‌فهمه شوهر همچنین گلی هم نبوده بهت پیام میده 

منم یکی از دوستانم همین کار و کرد ولی وقتی بهم پیام داد گفت تو دوران عقد حاملم چه غلطی کنم گفتم غلطات رو داشتی میکردی هیچکس و نمی‌شناختی الان یادی از ما کردی ، بعدم بلاکش کردم 

😂بعضیا جو گیرن ب دل نگیر فکر میکنن او کار شاقی کردن حالا شوهر کردن چیه این دیگه کلاسش کجلس😭😭😂😂

ب حضرت محمد قسم شوهرش شبیه مردای ۴۰ سالس اول فک کردم باباشه

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2706