2737
2739
بعله میگیرن زیادم میگیرن  و اسرار میکنن که بری  ماهفته بعد 3 روز پشت سرهم عروسی داریم ام ...

من ی تولد هفت هشت نفره رفتم هممون کرونا دلتا گرفتیم به خونواده هامون دادیم تازه تو خونه بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعله میگیرن زیادم میگیرن  و اسرار میکنن که بری  ماهفته بعد 3 روز پشت سرهم عروسی داریم ام ...

سالها میگذره و کرونا برای همه دنیا میشه خاطره ما همچنان در حال شمردن پیک ها خواهیم بود! 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
2740
آخر این هفته عروسی پسر برادر شوهرم هست ولی ما نمیریم  همسرم آخرش میره کادو رو میده و میاد.&nbs ...

دقیقا بعضیا اصلا براشون مهم نیست کرونایی هست بیماری واگیرداره هیچ انگار نه انگار 

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز
والا عروسیامون داره شروع میشه همه تو نوبت ان

کاپشن بدون مانتو بپوش. اگرهم که با ماشین شخصی میرید که توی ماشین بخاری میزنن هواخوبه

هرآدمی که باهاش روبه رو میشیم مشغول جنگیدن با نبردیِ که ماهیچی ازش نمیدونیم! یکم « مهربون تر » باشیم
دیگه شوهرتون هم خوبه چون من شوهرم عروسی فامیلای دورش هم نرم شر بپا میکنه

آره قبول دارم  انصافا همسر من خودش خیلی رعایت میکنه همینم که بره فقط میره کادو میذاره و میاد. 

ولی خب همین جا دیدم خانومایی که سر همین نرفتن با همسرشون بحثشون شده و مجبور شدم برن.

در هر صورت حالا که مجبور هستین برین خیلی مراقبت کنین انشاالله سلامت باشین 🌹

نور خواهی مستعد نور شو....