2737
2734
عنوان

کیاشوهراشون همچین رفتارایی دارن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 39 پست

من نامزد بودم خانوادش بهم میگفتن نذار اینقدر غذا بخوره مراقب باش چی میپوشه 

من زیر بار نرفتم گفتم من مامانش نیستم 

الان شوهرم عین پروانه دورم میچرخه گاهی کمکم هم میکنه. کارای شخصی خودشم میکنه

خلاصه عزیزم اگه اومدی کمک بگیری میگم این جور آدما توی زندگی مشترک مادر میخوان و اصلا خوب نیست تو مادرش بشی. 

کتا ب بخون یا مشاوره بگیر کم کم شرایط رو تغییر بده. بعدا متوجه میشی چقدر اشتباه میکردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نامزد بودم خانوادش بهم میگفتن نذار اینقدر غذا بخوره مراقب باش چی میپوشه  من زیر بار نرفتم گ ...

من ۴ ساله زیربارنرفتم اخیرا هم ب طلاق رسیدیم وبرگشتیم همش میگه میخوام اینکارو کنی اونکارو کنی حالا بهشم حق میدم صبح میره شب میاد ازسرکار درحد غذا ولباس شستن اره ولی ن اینک میخواد ۲۴ ساعته لباساش اتوزده و مثل بچه بهش برسم

منم ابنطور بودم شوهرم بدون صبحونه میرف سرکار الان مدتیه مادرشوهرم اومده خونمون شروع کرد صبحا بیدارشد ...

خجالت چیه؟

پهلو بچت بخاب،مادر شوهرت که بچه داری نمیکنه.شوهرم بغلش نمیخابه شب.راحت میخابه صبح راحت پا میشه.

شوهرت بعد که مادرش بره توقع داره تو ادامه بدی کار مادرشو.

من و خدا💫
2731
2740
نه از بین نمیره بچه که بیاره اونوقت دو تا بچه داره اونوقت همسرش حسود هم میشه نیاز به توجه بیشتر داره ...

اره این جور آدما عادتشونه من فکر کردم تازه ازدواج کردن 🤦🏻‍♀️ گفتم لابد چون خانم تازه از مجردی در اومده عادت نداره یکی بهش بگه یکاری بکن واقعا نباید به این جور آدما زیاد رو داد