2737
2734
عنوان

برادر شوهر زرنگ من

| مشاهده متن کامل بحث + 1683 بازدید | 68 پست
ولی واقعا خرج دوتا زندگی میتونه بده حیفه که ازدواج نمیکنه اخه این رابطه ها  اخر عاقبت نداره

برادرشوهز منم ۴۶ سالشه وضعش توپ یکماه اینجاست یکماه خارج از کشور اونجا فوق دکترا میخونه ولی ازدواج نمیکنه بنظر من ازدواج نکنه بهتره فقط پول که مهم نیست تعهد هم مهمه تازه برادرشوهز من ازوناست که بخاطر مادرش تو عقد یکبار به هم زده بخاطر مامانش هرماه میره اروپا میاد ببیندش 🤐 دخترای مردم رو بدبخت نکنن بهتره 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر خودم شاید صیغه ش کرده  بهم حق بدید یه دفه دیدم باور کنید من اصلا ادم فضولی نیستم نمیدونست ...

همه از این کارا می کنن تو مجردی شک نکن مردا 

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
اره بوبس خودشیفتگی ☺

👌😁

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
برادرشوهز منم ۴۶ سالشه وضعش توپ یکماه اینجاست یکماه خارج از کشور اونجا فوق دکترا میخونه ولی ازدواج ن ...

اتفاقا مشاورین ازدواجم همین حرف شما را میزنن ...

آدمایی که ازدواجی نیستن بهتره ازدواج نکنن .طرفشون را بیچاره میکنن 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
این کارشو نمی پسندم اما عاقل ازدواج نمی کنه

حرفتون تناقض داره. عاقله ازدواج نمیکنه اونوقت اینکارش رو نمیپسندین؟ خب وقتی ازدواج نکنه باید یه جوری نیازش رو برطرف کنه دیگه.

2738