2733
2739
عنوان

نامردم عقدیم بهم گف قبلا لاغر بودی از هیکلت خوشم نمیومد😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 46 پست
بگو چرا انقدر از خودت تعریف میدی؟😕

تعریف و قبلا میکردن😐💔

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من هم میگفت قبلن خیلی لاغر بودی الان خوب شدی ولی یذره دیگه تلاشتو بکن تپل تر شی 

ولی ناراحت نشدم

یذره جنبه ی انتقادتو ببر بالا 

چیز بدی نگفته که 

مثل موهاش بود.       نه صاف بود، نه فر.         موجی بود:/
2728

مگه نگفتی گین آپ خوردی؟قرصه ساخته ن نامزدت 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740

من خودمو دارم میکشم چاق شم شوهرم میگه لاغر خوشم میاد برام جذابه من فکر میکردم الکی میگه ولی یکم چاق شدم میگه لاغریتو بیشتر دوس داشتم

نگو راست میگه😐

منم دارم با استارتر شوخی میکنم مثل خودش استاد😐

عه

مادر به اعصابت مسلط باش💔☹☹

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
گقتم گف میدونستم خودم‌میسازمت

ببخشيد ولي خيلي داره سطح پايين صحبت ميكنه از سرش بنداز اين نوع حرف زدنو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤