2737
2734
عنوان

من دیگه نمیتونم مادر شوهرمو ببخشم یا دیگه حتی تو صورتش نگاه کنم🤒😷

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو وامونده رو بعد سه تا پسر آورده بکن میگه تو دوتا دختر پشت سر هم زایدی 

رو ب دخترت میگفتی مامان من بهت افتخار میکنم طوری بهت عزت میدم ک از، زن و دختر متنفر نباشی ک اگر بچه با نوه ات دختر شد ناراحت نشی

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
2731
بگو بدبخت خودت زنی خبرت

😂😂😂

یعنی نمی دونی وقتی قیافه داغون فرو رفتشو که میبینم چقد حالت تهوع بهم دست میده یعنی ته ته انرژی منفیه حالا جالبه واسه بچم اسمم انتخاب کرده جادوگر سیاه 

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
😂😂😂 یعنی نمی دونی وقتی قیافه داغون فرو رفتشو که میبینم چقد حالت تهوع بهم دست میده یعنی ته ته انر ...

بهش بگو دخترم بزرگ بشه همیشه بهش میگم ک در موردش چی گفتی فقط بترسونش بعدم خواست اسم بذاره بگو تو ک از دختر خوشت نمیاد پس نظری نده

با تاپیکش از شدت احمق بودن مادرشوهره خندم گرفت نمیدونم چرا همیشه عصبی میشم ایندفعه دلم میخواد هار ها ...

اگه احمق نبود میفهمید دختر پسر فرقی نداره تازه دختره ک برا پدر ومادر میسوزه و موقع مریضی شون ازشون پرستاری میکنن

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
اگه احمق نبود میفهمید دختر پسر فرقی نداره تازه دختره ک برا پدر ومادر میسوزه و موقع مریضی شون ازشون پ ...

هیییییی خدا قدر منم ن پدر مادر فهمیدن ن شوهر ن بچه😭😭😭😭برا همشون سنگ تموم گذاشتم از همشون ضربه خوردم برا همین فک میکنم کاش دختر انقدر کم بود ک برای داشتنش التماس خدارو میکردن

2740
هیییییی خدا قدر منم ن پدر مادر فهمیدن ن شوهر ن بچه😭😭😭😭برا همشون سنگ تموم گذاشتم از همشون ضربه خو ...

اخه عزیزم پیش خدا گم نمیشه نگران نباش خدا ک میبینه چقد بهشون رسیدگی کردی و ده برابر پاداش بهت میده

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

عزیزم فقط بهت بگم از اینکه بچت سالمه و از اینکه بچت دختره بسیاااار خوشحال باش اونقدی ک این حرفها نتونه ذره ای از خوشبختیت کم کنه..تازه اول خوشبختیته ..با بچه سالم اون هم دختر..پسر خوبه ولی دختر هزار برابر خوبتره منم شرایط شمارو داشتم کلی آزمایش و غرباگری و..بچم دختره نزدیک 5سالشه ..چراغ دله دختر برکت خونه.انشالله صحیح و سالم بیاد و بزرگش کنی سایتون بالا سرش باشه .من بودن نمیزاشتم این مادرشوهر با این طرز فکرش واسه بچم اسم هم انتخاب کنه..

آروم باش و فقط به خودت وهمسرت فکر کن ان شاءالله بسلامتی دخترت بدنیا میاد و با عشقت بزرگش کن .مادر شوهر احمقت هم حسرت به دل بذار یه بار بچتو بغل کنه .

واقعا مادر شوهر نفهمی داری ان شاءالله بمیره و تو در آرامش دخترتو بزرگ کنی عزیزم .واقعا حق داری دلت بشکنه ازش 

کاش منم یه روز حامله باشم و دختر دار بشم

😂😂😂 یعنی نمی دونی وقتی قیافه داغون فرو رفتشو که میبینم چقد حالت تهوع بهم دست میده یعنی ته ته انر ...

با عرض معذرت 

بیخود کرده زنیکه.از الان سرسنگین باش 

عصبانی شدم میخام کلی فحش بارش کنمممممم

آخی... یاد خودم افتادم... منم دختر اولم که بدنیا اومد دلشون خیلی می خواست پسر باشه  اخم و تَخم کرد ولی زبونی چیزی نگفت....  بعد از یک سال ناخواسته فهمیدم باردارم... همش تقصیر شوهر بی فکرم بود...چقدر گریه و زاری کردم ولی آدمایی نیستیم بخوایم بچه سقط کنیم....یه روز یه جایی صحبتش شد هنوز دو ماه تا سه ماهه بود تو شکمم.... گفتم انشاله سالم باشه  حالا که دیگه کار از کار گذشته.... اونم سریع گفت هر چی میخواد باشه فقط دختر نباشه من حالم از هر چی دختره به هم میخوره....‌ منم اینقدر بالا آوردم که نگو... البته ویار حالت تهوع زیاد داشتم... با هر چیز کوچیکی بالا میاوردم.... عمیقاً دلم شکست ... یعنی نمیدونید چه غمی داشتم ...بعد از اون هر کار شوهرم کرد که فراموش کنم نشد... اصلا از اون زمان به بعد یک آدم دیگه ای شدم... خودم حواسمو خیلی جمع کردم یک وقت باعث دل شکستن کسی با حرفام نشم... دخترم بدنیا اومد... نمیدونم میشه بعداً مادرشوهرمو ببخشم یا نه... ولی فعلاً توان بخشش ندارم... اینم بگم مادرشوهرم بی سواد و پیر نیست... تحصیلکرده هم هست...