2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بابا  من خودم کلا گشاد میپوشم الان گشاد که مده مهم هم راحتیه خودمونه

وای به خدا فقط گشاد بپوشی چی میشه اخه همیشه گشاد مد باشه 😁😁  من تنگ بپوشم همش درگیر لباسم جایی برم از دماغم میاد بیرون

آدرس اینستاشو بده

ببین من این عکسو از پیج doorita.center   شات گرفتم بعدا رفتم دیدم نیست این مدل حالا باز یه سر بزن 

من میخوام بدم خواهرم بدوزه چون خیاطه راحتم هست مدلش

2738
آره بخدا پارچه مفت و خیاط مفت و منم همیشه خوش تیپ😂 خدا خیرشون بده خیلی حال میکنم باهاشون😁

من پول میدم به خواهرم چون ازدواج کرده خونه داره بچه داره شوهر داره وقت نداره ولی باز میدوزه البته خودش نمیگیره به زور میدم 😁😁

من پول میدم به خواهرم چون ازدواج کرده خونه داره بچه داره شوهر داره وقت نداره ولی باز میدوزه البته خو ...

ببین من چند بار اومدم بهش پول بدم اصلا قبول نکرد و باهام قهر کرد و گفت من دیگه برات لباس نمیدوزم 

منم بجاش پارچه بخواد بهش میدم یا خیلی جاهای دیگه براش جبران میکنم 

این خواهر من عشقه میگه تو خواهر کوچیک می من بجای اینکه حمایتت کنم بیام ازت پول بگیرم 

حالا باردارم و بچه م دختره خواهرم ذوق مرگ شده میگه چ لباسایی برای دخترت بدوزم میگه چ ست مادر دختری براتون بدوزم🤩 

بیشتر از من خواهرم ذوق کرده قربونش برم❤🧡😍

2706