2733
2734
عنوان

نظرتون درباره جشن سیسمونی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10648 بازدید | 108 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام به دوستان خوبم
منم با جشن سیسمونی و اینکه همه چیز رو باید خانواده عروس بگیرن مخالفم.
برای خودم هم خداروشکر به حرف هیچکی اهمیت ندادم و جشن نگرفتم و نذاشتم همه چیز رو مامانم بگیره تا اونجا که تونستم خودم هم کمک کردم و بعضی چیزا رو با شوشو خریدیم.
راستش به خاطر موقعیت شغلی شوشو که مدام از این شهر به اون شهر میریم سرویس خواب هم نگرفتم و قرار شد هر وقت ثابت شدیم براش بگیریم.
بعضی ها ناراحت شدن یا حتی تیکه هم انداختن که فلانی اینطوری کرد و... ولی من اهمیت ندادم.
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
دوست دارم مامی یکتا (آیدا جون) کاربری که تاپیک : اینم سیمونی دخمل من رو گذاشته بود و الان هم حتما به امید خدا مادر شده هم بیاد و نظرش رو بگه هرچند که با سر زدن به تاپیکش و اون آب و تابی که واسه جشن سیسمونی راه انداخته بود میشه نظر ایشون رو هم دونست . ولی می خوام ازشون بپرسم آیا همه اون پاپوش های نوزادی رو که سایز 0 تا 3 ماه بود استفاده کرد ؟ و آیا اونایی که اومدن جشنش و گیفت گرفتن و کبک خوردنو ......... آیا پشت سرش نگفتن که وای فلان چیزو نخریده بودن ؟
من نه مخالفم نه موافق .معتقدم هرکی باید هر جوری که دوست داره برای بچه ای که می خواد به دنیا بیاد خرید کنه با چشم و هم چشمی مخالفم اما این عقیده رو ندارم که هر کی زیاد بخره حتما می خواد چشم بقیه از حدقه در بیاد .به جیبش نگاه کرده خریده مبارکش هم باشه.مثل فرقی که ماشینامون داره خونه هامون داره و مسافراتامون.ما هم این رسم مهمونی رو داریم اما راستش بیشتر از اینکه بریم تو اتاق بچه رو ببینیم می رقصیم و دور هم خوش می گذرونیم اینگار یه بهونه ایه که با هم باشیم.در ضمن از اینکه ادم از پدر مادر دختر هم توقع داشته باشه هم مخالفم اگه دوست داشتن بگیرن و گرنه خود مادر پدر بچه وظیفه دارن اما خوب بیشتر مادر پدر دخترا هم ذوق دارن که خودشون خرید کنن دستشون درد نکنه...
من با خریدش موافق و با جشن گرفتن مخالفم.

چون ممکنه خودنمایی تلقی میشه و کسانی که خانواده شون چنین رسمی ندارن ممکنه ناراحت بشن.
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
راستش من نمی دونستم یه چنین حالتی داره تو شهرها اما چون خیلی وقته کسی رو دعوت نکردم وبعد از زایمانم هم می رم خونه مادرم کسی دیگه خونه ام نمی یاد می خوام یه مهمونی بگیرم حالت عصرونه ولی نه جشن و این حرف ها اصلا هم تو فکر اینکه کادو بیارن نیستم..
بالاخره آدم دوست داره دور هم جمع شدن رو به کسی هم اصرار نمی کنم که بیاد فقط می گم اگه دوست داشتن بیان..
به نظرم هر کسی با شرایط خودش باید بسنجه اما اینکه یه رسم غلط یا چشم و هم چشمی و افراط بشه درست نیست.
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
در ضمن هیچ اصراری نیست اما یه کسی مثل مادر من دوست داره سیسمونی بخره و من هر چی می گم گوش نمی ده موقعیت مالی اش رو هم داره چرا نخره؟
وقتی با کلی ذوق و شوق خرید می کنه بزنم تو ذوقش من خودمم می خرم اما اصلا معتقد نیستم که وظیفه پدر و مادر دختره..
واسه همه یه نسخه نمیشه پیچید چیزی که بده چشم و هم چشمی و پز دادن الکیه..
وگرنه ولیمه دادن و دور هم بودن اشکالی نداره بلکه مستحب هم هست..
همه چی به جاش.
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی